Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet koulutuksenjärjestäjittäin
 

08.-10.09.2020, SAKUstars 2020 Dream hard - Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Ammattiopisto Spesia Oy

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Hagren Eemil Shakki (l)
Ammattiopisto Spesia
Karhu Joni Shakki (l)
Ammattiopisto Spesia
Kemivirta Kaisla Piirrostaide (e)
Ammattiopisto Spesia
Koivusilta Mikko Tietokonegrafiikka (e)
Ammattiopisto Spesia
Leppänen Niina Piirrostaide (e)
Ammattiopisto Spesia
Olkkonen Matti Shakki (l)
Ammattiopisto Spesia
Tani Saima Kirjoitelma (e)
Ammattiopisto Spesia

Business College Helsinki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Al-Thaher Jasmina Ruba Yksinlaulu (l)
Business College Helsinki
Kalda Sasa Tanssiduot (l/R)
Business College Helsinki
Keinan Hamza Rap-musiikki (l)
Business College Helsinki
Myöh Ilm Counterstrike (l/R)
Business College Helsinki
Myöhemmin Ilm Counterstrike (l/R)
Business College Helsinki
Valkonen Jesse Karaoke (l)
Business College Helsinki
Yliselä Jenny Tanssiduot (l/R)
Business College Helsinki
Business College Helsinki Counterstrike (R) Counterstrike Business College Helsinki
Sasa&jenny (R) Tanssiduot Business College Helsinki

EdupoliPointCollege Oy (Careeria)

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aaltonen Tiia Videot (e/R)
Careeria
Celeterio Sheramae Näytelmät (l/R)
Careeria
Chukhno Semion Shakki (l)
Careeria
Gaggl Nea Piirrostaide (e)
Careeria
Holmsten Mikaela Videot (e/R)
Careeria
Iovine Kabir Videotarina (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Careeria
Isomäki Rasmus Soolosoittimet (l)
Lauluryhmät (l/R)
Lausunta (l/R)
Näytelmät (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Careeria
Kapanen Alex Lausunta (l/R)
Näytelmät (l/R)
Careeria
Korkeakoski Samuel Rap-musiikki (l)
Runo (e)
Careeria
Kähkönen Aleksi Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Careeria
Lepistö Miritza Valokuvataidetta päivässä (l)
Careeria
Leppänen Tuukka Näytelmät (l/R)
Careeria
Lindén Erica Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Careeria
Lindlöf-Mulli Malena Bändisolistikisa (l)
Karaoke (l)
Näytelmät (l/R)
Careeria
Martiskainen Jenna Näytelmät (l/R)
Careeria
Owen Aino Mallin mukaan (l)
Näytelmät (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Careeria
Paananen Taavi Näytelmät (l/R)
Videot (e/R)
Careeria
Pihström Miranda Videot (e/R)
Careeria
Puputti Taru Valokuvataidetta päivässä (l)
Careeria
Rönnberg Minka Videot (e/R)
Careeria
Seppänen Daniel Valokuvataidetta päivässä (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Careeria
Shekarake Milen Lausunta (l/R)
Näytelmät (l/R)
Videot (e/R)
Careeria
Simola Leena Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Careeria
Soppela Ella Videot (e/R)
Careeria
Toponen Leevi Bändisolistikisa (l)
Karaoke (l)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Rap-musiikki (l)
Soolosoittimet (l)
Lauluryhmät (l/R)
Lausunta (l/R)
Näytelmät (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Videot (e/R)
Careeria
Viitala Valtteri Runo tunnissa (l)
Lausunta (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Careeria
Viranen Kimmo Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Careeria
Vuolama Jasmin Videot (e/R)
Careeria
Walkeajärvi Gabriel Lausunta (l/R)
Näytelmät (l/R)
Videot (e/R)
Careeria
Ak (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Careeria
Grazy Punks (R) Näytelmät Careeria
Lidel Diq'x (R) Soitinyhtyeet ja bändit Careeria
Miehet (R) Lausunta Careeria
Onsekumma (R) Videot Careeria
Sk (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Careeria
Takarivi (R) Videot Careeria
Tenacious (R) Lauluryhmät Careeria

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aaltonen Janice Julisteet (e)
Omnia
Ahmad Somar Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Omnia
Andersson Iida Runo tunnissa (l)
Omnia
Anwar Nora Lauluryhmät (l/R)
Omnia
Arola Olivia Animaatiot (e/R)
Videot (e/R)
Omnia
Azizi Asl Khosro Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Benzie Elina Yksintanssi (l)
Omnia
Eerola Anton Videot (e/R)
Omnia
Egamberdieva Amina Yksinlaulu (l)
Omnia
Eskandary Fateme Lauluryhmät (l/R)
Omnia
Fomin Jimi Counterstrike (l/R)
Omnia
Grahn Niko Yksintanssi (l)
Omnia
Hajali Jalal Videot (e/R)
Omnia
Hakola Tuomas Konemusiikki (e)
Mallin mukaan (l)
Videotarina (l/R)
Videot (e/R)
Omnia
Hallikainen Sakari Videot (e/R)
Omnia
Hardén Oliver Maalaukset (e)
Valokuvat (e)
Omnia
Hassinen Taina Grafiikka (e)
Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Omnia
Heikkilä Aino Runo tunnissa (l)
Soolosoittimet (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Yksinlaulu (l)
Omnia
Hietala Eemeli Kuvanveisto (e)
Omnia
Hokkanen Mira Sarjakuvat (e)
Omnia
Honkanen Aku Counterstrike (l/R)
Omnia
Husseini Mahdi Rap-musiikki (l)
Omnia
Hyvärinen Maija Videot (e/R)
Omnia
Ivanova Maria Maalaukset (e)
Taidekäsityöt (e)
Omnia
Jafari Reza Videot (e/R)
Omnia
Juslin Solveig Julisteet (e)
Mallin mukaan (l)
Tietokonegrafiikka (e)
Omnia
Järvinen Iida Videot (e/R)
Omnia
Kaasalainen Kari Kirjoitelma (e)
Omnia
Kajan Jesse Counterstrike (l/R)
Omnia
Kallio Anna Counterstrike (l/R)
Omnia
Kamula Saana Videot (e/R)
Omnia
Kankala Salla Maalaukset (e)
Omnia
Klinecz Mira Yksintanssi (l)
Omnia
Kobayashi Aku Counterstrike (l/R)
Omnia
Kokkonen Jasmi Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Videotarina (l/R)
Omnia
Koro Omar Yksintanssi (l)
Ryhmätanssit (l/R)
Omnia
Kurkela Joona Counterstrike (l/R)
Omnia
Kuukka Otto Videot (e/R)
Omnia
Kuusi Nora Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Omnia
Lahtinen Amanda Piirrostaide (e)
Omnia
Laukkanen Aino Grafiikka (e)
Omnia
Laukkanen Pinja Counterstrike (l/R)
Omnia
Launonen Saini Maalaukset (e)
Omnia
Lepistö Anastacia Videot (e/R)
Omnia
Leppänen Anni-Maaria Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Lindberg Markus Runo (e)
Omnia
Lötjönen Ida Kuvanveisto (e)
Omnia
Maevskiy Grigory Videot (e/R)
Omnia
Makila Deborah Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Ryhmätanssit (l/R)
Tanssiduot (l/R)
Omnia
Makila Helena Yksintanssi (l)
Lauluryhmät (l/R)
Ryhmätanssit (l/R)
Omnia
Makiqi Toni Shakki (l)
Omnia
Mansikka Nina Bändisolistikisa (l)
Omnia
Marno Heikki Grafiikka (e)
Kuvanveisto (e)
Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Martikainen Kaisa Karaoke (l)
Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l/R)
Omnia
Mertanen Noona Piirrostaide (e)
Omnia
Mikkonen Matilda Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Videot (e/R)
Omnia
Moilanen Samuli Maalaukset (e)
Omnia
Msambya Albert Mallin mukaan (l)
Lauluryhmät (l/R)
Ryhmätanssit (l/R)
Omnia
Mulari Tarmo Shakki (l)
Omnia
Murto Tom Videot (e/R)
Omnia
Myyryläinen Ville Counterstrike (l/R)
Omnia
Mälkiäinen Iiris Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Omnia
Möttönen Aapo Videot (e/R)
Omnia
Nadhim Ahmed Videot (e/R)
Omnia
Naumanen Roope Counterstrike (l/R)
Omnia
Niukkanen Jami Counterstrike (l/R)
Omnia
Noori Dawod Lauluryhmät (l/R)
Omnia
Nuli Mwahib Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Omnia
Närhi Ninja Maalaukset (e)
Omnia
Oinonen Sofia Runo tunnissa (l)
Omnia
Ojansuu Simona Videot (e)
Omnia
Pallaskivi Aava Lausunta (l)
Runo tunnissa (l)
Omnia
Palviainen Suvi Maalaukset (e)
Omnia
Parikka Emma Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Omnia
Patrikainen Valtteri Videot (e/R)
Omnia
Penttinen Noora Grafiikka (e)
Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Videotarina (l)
Yksintanssi (l)
Omnia
Pham Thien Di Soolosoittimet (l)
Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Omnia
Pouru Roza Videot (e/R)
Omnia
Pousi Veera Videot (e/R)
Omnia
Prittinen Pihla Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Omnia
Puranen Petri Taidekäsityöt (e)
Omnia
Pursiainen Laura Videot (e/R)
Omnia
Pyykkö Jasu Videot (e/R)
Omnia
Pääkkö Viivi Valokuvat (e)
Omnia
Rahman Benita Kuvanveisto (e)
Yksinlaulu (l)
Omnia
Ramos Andrew Yksinlaulu (l)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Omnia
Rautio Lauri Videot (e/R)
Omnia
Rezai Mehdi Rap-musiikki (l)
Videot (e/R)
Omnia
Rigo Marcus Konemusiikki (e)
Videotarina (l/R)
Videot (e/R)
Omnia
Ronni Simo Counterstrike (l/R)
Omnia
Rotich Nicko Lauluryhmät (l/R)
Ryhmätanssit (l/R)
Omnia
Ryhänen Simo Grafiikka (e)
Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Omnia
Saarnia Sasu Grafiikka (e)
Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Animaatiot (e/R)
Omnia
Safar Beek Nouh Videotarina (l)
Lauluryhmät (l/R)
Ryhmätanssit (l/R)
Omnia
Sahlberg Suvi Tietokonegrafiikka (e)
Videot (e/R)
Omnia
Salmela Emil Counterstrike (l/R)
Omnia
Salonen Touko Bändisolistikisa (l)
Omnia
Savioja Elmeri Counterstrike (l/R)
Omnia
Silaste Enia Videot (e/R)
Omnia
Sirkiä Ville-Petteri Talent (l)
Omnia
Sofronov Maksim DJ-kisa (l)
Omnia
Suksanwiman Sakdakorn Talent (l)
Omnia
Säilä Henrik Videot (e/R)
Omnia
Tanner Patrik Soolosoittimet (l)
Omnia
Tanskanen Sonja Videot (e/R)
Omnia
Tapper Valo Maalaukset (e)
Omnia
Tarvas Ella Kirjoitelma (e)
Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Omnia
Tersa Arimo Videot (e/R)
Omnia
Topaloglu Gülen Valokuvat (e)
Omnia
Trang Ly Maalaukset (e)
Omnia
Tsastin Eduard Counterstrike (l/R)
Omnia
Tuominen Genesis Runo tunnissa (l)
Soolosoittimet (l)
Omnia
Tuunainen Nedo Kuvanveisto (e)
Omnia
Tuunanen Onni Counterstrike (l/R)
Omnia
Tähti Tiia Valokuvat (e)
Omnia
Uwera Chantal Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Ryhmätanssit (l/R)
Tanssiduot (l/R)
Omnia
Vihervuori Virpi Videot (e/R)
Omnia
Viitasalo Alex Tietokonegrafiikka (e)
Omnia
Viljakainen Olga Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Omnia
Viskari Moona Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Voinova Eleonoora Yksinlaulu (l)
Omnia
Väisänen Tiia Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Omnia
Wiikeri Elli Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Omnia
Ylitolonen Noora Animaatiot (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Omnia
Zhau Ziheane Kuvanveisto (e)
Omnia
Zubtsov Stanislav Soolosoittimet (l)
Omnia
Åberg Tiia Kuvanveisto (e)
Omnia
Omnia Esports Orange (R) Counterstrike Omnia
Chilist (R) Videot Omnia
Design Sinivuokka (R) Videot Omnia
Firegirls (R) Tanssiduot Omnia
Haarniskantekijä (R) Videot Omnia
Haastaja (R) Animaatiot Omnia
Jasmi Ja Kaisa (R) Videotarina Omnia
Juoksuvideo (R) Videot Omnia
Keraamikko (R) Videot Omnia
Lilli Unkari (R) Videot Omnia
Moonflower (R) Soitinyhtyeet ja bändit Omnia
Natural Pro (R) Counterstrike Omnia
Omnia Esports Blue (R) Counterstrike Omnia
Pelaaminen Harrastuksena (R) Videot Omnia
Poppoo (R) Lauluryhmät Omnia
Poppoo (R) Ryhmätanssit Omnia
Raatokoira (R) Videot Omnia
Tahdonko Koiran (R) Videot Omnia
Tekstiilisuunnittelija (R) Videot Omnia
The Foreigners (R) Videot Omnia
Tuomas Ja Marco (R) Videot Omnia
Tuomas Ja Marcus (R) Videotarina Omnia

Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Bingöl Ferat Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Hynynen Emil Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Kettula Juhani Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Kiianen Arttu Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Kopra Jaakko Piirrostaide (e)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Korhonen Juulia Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Telenius Tatu Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Veijalainen Viivi Maalaukset (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Ilmaisjakelu (R) Soitinyhtyeet ja bändit Saimaan ammattiopisto Sampo

Etelä-Savon Koulutus Oy

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Huupponen Elias Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Joronen Toni Bändisolistikisa (l)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Kuisma Kimmo Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Pulliainen Nonsi Yksintanssi (l)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Ristolainen Karita Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Ryysyläinen Juho Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Savorules (R) Soitinyhtyeet ja bändit Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki

Helsingin kaupunki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Abdinur Abdirahman Fardowsa Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Abdo Ardlan Runo tunnissa (l)
Shakki (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Ahmed Mohamed Leyla Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Airola Arttu Julisteet (e)
Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Akhanoba Justine Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Al Obaidi Rusul Näytelmät (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Al-Bassam Ali Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Al-Naqdi Ali Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Al-Saman Mohamad Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Alali Laila Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Amireh Ammar Kirjoitelma (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Andi Selbi Yksintanssi (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Aroah Deep Kirjoitelma (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Ayub Fatima Shakki (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Aziz Abdul Näytelmät (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Belõi Piibe Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Bhatti Waseen Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Björkman Petra Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Bunthap Kim Yksintanssi (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Chen Xiaofei Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Cojok Marius Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Danielsson Johanna Taidekäsityöt (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Di Santis Ludovica Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Duktig Mila Piirrostaide (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Eftekhari Rasoul Näytelmät (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Egbonta Sofia Lauluryhmät (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Eghkhom Rosemary Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Farah Luul Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Fatiya Ali Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Grigoreva Tatiana Mallin mukaan (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Grönroos Max Konemusiikki (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Haapaniemi Janica Julisteet (e)
Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hajiahmed Osman Piirrostaide (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hamadamin Rezhyar Shakki (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hamal Janhabi Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hassan Ayuub Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Heino Tarja Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hiltunen Roosa Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hirvonen Anton Konemusiikki (e)
Runo (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hokkanen Heidi Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Holst Milja Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Huang Kaisheng Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Huomo Veera Yksintanssi (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hurmerinta Ida Kuvanveisto (e/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hursti Anna-Mari Taidekäsityöt (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Inkeroinen Linda Kuvanveisto (e)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Issakainen Pirita Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Jaiteh Emmi Kuvanveisto (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Jawneh Mohammed Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Juhola Pinja Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tietokonegrafiikka (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Jukarainen Mikko Runo (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Junninen Mikko Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kaila Anna Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kalliskota Henna Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kalombo Stevi Valokuvat (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kanninen Janita Piirrostaide (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kari Tuuli Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Karjalainen Erika Kuvanveisto (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kaukoranta Duangjai Karaoke (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Keshari Zeinab Soolosoittimet (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kettunen Oona Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Klerx Roel Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kmets Monica Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Kuvanveisto (e/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kossa Judith Lauluryhmät (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kubryakova Elizaveta Taidekäsityöt (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kuusik Krista Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kylmälä Matti Runo (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kämäräinen Aki Kuvanveisto (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Lackman Johanna Julisteet (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Lanu Markus Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Leppänen Jerry Karaoke (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Liu Jiazheng Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Lundberg Susanna Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Videotarina (l)
Videot (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Luukkonen Jussi Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Maanselkä Ronja Taidekäsityöt (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Manner Aleksanteri Piirrostaide (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Marsch Nuutti Konemusiikki (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Marttila Jussi Kirjoitelma (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mensonen Elina Taidekäsityöt (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Meriläinen Deke Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mikkonen Markku Kirjoitelma (e)
Runo (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mirzakhani Mahtab Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mohammad Sara Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mohamud Abdi Shakki (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mokki Alex Shakki (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Morozova Natalia Mallin mukaan (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mounir Nachate Julisteet (e)
Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mukhlif Tala'at Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mykkänen Hanna Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mäkitalo Harri Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nasery Alireza Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nashwan Alchebli Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nguyen Vu Shakki (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Niekka Merja Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Niemi Ville Konemusiikki (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nieminen Katja Taidekäsityöt (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nikander Nina Kirjoitelma (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Ntiamoah Janice Bändisolistikisa (l)
Näytelmät (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nygren Andreas Julisteet (e)
Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Nykänen Niklas Runo tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Oksanen Dream Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Oppusunggu Harry Shakki (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Ormaa Marcus Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Ovaska Tatu Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tietokonegrafiikka (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Paananen Marina Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Palosaari Siru Runo (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Paulus Aaron Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Paut Gunnar Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Peltonen Marina Karaoke (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Perez Borroto Maria Yksintanssi (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Peterson Doris Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Pitkänen Skylar Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Popov Daniel Talent (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Päiwiö Maarit Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Pöhö Marjatta Kirjoitelma (e)
Runo tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Raitamaa Miro Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Ramila Giri Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Rautiainen Jutta Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Saarijärvi Johannes Kuvanveisto (e)
Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Saburova Natalia Karaoke (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Saidi Firmino Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Salvila Melissa Julisteet (e)
Piirrostaide (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Saosay Anathakarnt Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Sawiz Farkhunda Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Siukola Tytti Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Soolo Merle Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Taivonen Tuomas Runo (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Tamminen Oskari Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Tarkiainen Pasi Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Timonina Kseniia Kirjoitelma (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Tähe Mairo Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Talent (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Vaattovaara Verne Lausunta (l)
Runo tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Vendelius Sandra Piirrostaide (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Virtanen Astrid Mallin mukaan (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Vu Anh Maalaukset (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Wallius Carita Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Wang Yan (jenny) Yksinlaulu (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Wupur Woryat Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Yltävä Minka Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Zayoud Anas Soolosoittimet (l)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Zhdanovic Anna Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Zoesmar-Andhikaputra Winda Julisteet (e)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Åman Teemu Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hard Dreamers 1. (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hard Dreamers 2. (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Hurmerinta Ida & Kmets Monica (R) Kuvanveisto Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Kris-Ros (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Mepe (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Rumpupumppu Lähistars (R) Soitinyhtyeet ja bändit Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Chaplin (R) Näytelmät Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Stadin Taide (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Stadin ammatti- ja aikuisopisto
Udith & Sophia (R) Lauluryhmät Stadin ammatti- ja aikuisopisto

Hengitysliitto ry

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ahre Okko Lausunta (l)
Ammattiopisto Luovi

Hengitysliitto ry

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ahonen Tiina Yksinlaulu (l)
Ammattiopisto Luovi Liperin yksikkö
Kirkanen Janika Mallin mukaan (l)
Ammattiopisto Luovi Liperin yksikkö

Invalidisäätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Björklund Daniel Counterstrike (l/R)
Ammattiopisto Live
Joona Wallman Kirjoitelma (e)
Ammattiopisto Live
Kaski Alisa Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Live
Korkolainen Emilia Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Live
Kosonen Kasper Counterstrike (l/R)
Ammattiopisto Live
Kälkäjä Esa Konemusiikki (e)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Ammattiopisto Live
Luhta Sanna Karaoke (l)
Ammattiopisto Live
Lukkari Mika Karaoke (l)
Ammattiopisto Live
Mattila Maija Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Live
Mäkinen Peppi Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Live
Peltola Lauri Counterstrike (l/R)
Ammattiopisto Live
Riikonen Roosa Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Live
Rinaldi Trevor Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Live
Teittinen Claudia Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Ammattiopisto Live
Tsornaja Natalia Yksintanssi (l)
Ammattiopisto Live
Viitanen Kristian Counterstrike (l/R)
Ammattiopisto Live
Öhman Jonas Counterstrike (l/R)
Ammattiopisto Live
Claudia & Esa (R) Soitinyhtyeet ja bändit Ammattiopisto Live
Cs Road To Silver (R) Counterstrike Ammattiopisto Live
Emilia & Maija (R) Tanssiduot Ammattiopisto Live
Peppi & Alisa (R) Tanssiduot Ammattiopisto Live
Roosa & Trevor (R) Tanssiduot Ammattiopisto Live

Itä-Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Cederström Tiina Lausunta (l/R)
Samiedu
Hukkanen Sara Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Samiedu
Junttanen Janne Kuvanveisto (e)
Taidekäsityöt (e)
Samiedu
Jäntti Minna Runo tunnissa (l)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Samiedu
Jääskeläinen Jonna Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Samiedu
Kohonen-Kolu Katariina Lausunta (l/R)
Samiedu
Merta Isto Bändisolistikisa (l)
Karaoke (l)
Maalaukset (e)
Samiedu
Nissinen Otso Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Samiedu
Parkkinen Santeri Taidekäsityöt (e)
Samiedu
Peltonen Pia Kuvanveisto (e)
Samiedu
Turunen Katariina Taidekäsityöt (e)
Samiedu
Vatanen Riikka Mallin mukaan (l)
Samiedu
Vihava Tuomi Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Samiedu
Äkräs Tea Maalaukset (e)
Samiedu
? (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Samiedu
Heikkarin Hempukat (R) Lausunta Samiedu
Nukke Saharan (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Samiedu

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ahola Wiljami Runo tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Haataja Jemina Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Hannula Päivi Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Havukainen Hilma Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Koulutuskeskus JEDU
Hirvelä Neea Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Hyytiälä Johannes Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Jaakola Samu Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Jukkola Olli Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Kananen Juho Rap-musiikki (l/R)
Koulutuskeskus JEDU
Koivu Niklas Rap-musiikki (l/R)
Koulutuskeskus JEDU
Koutonen Jenna Karaoke (l)
Koulutuskeskus JEDU
Kyrölä Svetlana Shakki (l)
Koulutuskeskus JEDU
Kämäräinen Johannes Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Lassila Veeti Runo tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Leinonen Joni Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Maarala Janette Tietokonegrafiikka (e)
Koulutuskeskus JEDU
Maijala Kimi Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Niemi Henna Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Koulutuskeskus JEDU
Pirnes Arttu Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus JEDU
Ruotsalainen Iida Julisteet (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Savikoski Mika Soolosoittimet (l)
Koulutuskeskus JEDU
Savimäki Jonne Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Selkäinaho Viljami Runo tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Sisso Tuija Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Koulutuskeskus JEDU
Tiainen Milla Yksintanssi (l)
Koulutuskeskus JEDU
Juho Ja Niklas (R) Rap-musiikki Koulutuskeskus JEDU
Lehmitytöt (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Koulutuskeskus JEDU

Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Auvila Hilma Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Huvila Nea Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Immonen Laura Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Impola Ella Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Kauppinen Tiia Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Koskenkari Jemina Ryhmätanssit (l/R)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Lahtinen Sofia Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Laitala Rene Karaoke (l)
Soolosoittimet (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Lamminaho Sami Valokuvataidetta päivässä (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Lokkila Laura Yksinlaulu (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Malinen Moona Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Mikonmäki Maria Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Paananen Anni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Rautiainen Seija Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Ross Ella Ryhmätanssit (l/R)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Sinisalo Ronja Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Talvitie Oona Ryhmätanssit (l/R)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Telin Aino Ryhmätanssit (l/R)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Utra Sara Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Vehkala Atte Valokuvataidetta päivässä (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Viro Loviisa Laulaja-lauluntekijä (l)
Runo tunnissa (l)
Soolosoittimet (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Yksinlaulu (l)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Vuovirta Henni Ryhmätanssit (l/R)
Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Oreta (R) Ryhmätanssit Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia

Järviseudun koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Artemeva Anastasia Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jami
Berezina Irina Valokuvataidetta päivässä (l)
Videotarina (l)
Jami
Ivanova Arina Piirrostaide (e)
Jami
Kudriashova Elizaveta Valokuvataidetta päivässä (l)
Jami
Poliakov Aleksei Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Jami
Poliakova Anastasia Poliakova Soolosoittimet (l)
Jami
Shcherbak Georgii Shakki (l)
Jami

Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Gusev Aleksandr Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Kainuun ammattiopisto
Huotari Taru Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Hökkä Joonas Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Korhonen Riitta Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvat (e)
Kainuun ammattiopisto
Piirainen Saara Animaatiot (e)
Kainuun ammattiopisto
Polvinen Oona Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Polvinen Riina Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Pyykkönen Katariina Soolosoittimet (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Romppainen Lotta Karaoke (l)
Runo tunnissa (l)
Kainuun ammattiopisto
Ruotsalainen Taija Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Rusanen Sonja Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Sirviö Nella Talent (l)
Kainuun ammattiopisto
Tanskanen Topias Konemusiikki (e)
Kainuun ammattiopisto
Valtanen Kristiina Runo tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Kainuun ammattiopisto
Vierto Jenna Karaoke (l)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Kainuun ammattiopisto
Amisjormat (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Kainuun ammattiopisto
Kainuun Kasvatit (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Kainuun ammattiopisto
Luupäät (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Kainuun ammattiopisto
Nannan Naperot (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Kainuun ammattiopisto
Sielunsiskot (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Kainuun ammattiopisto

Kanneljärven Kansanopiston Kannatusyhdistys ry.

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Huovinen Jenny Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Kanneljärven opisto
Ovaska Mari Karaoke (l)
Kanneljärven opisto

Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Appelgrén Mikael Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ammattiopisto Lappia
Toivanen Riikka Battle (l)
Yksintanssi (l)
Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Lappia
Utunen Paul Karaoke (l)
Yksintanssi (l)
Tanssiduot (l/R)
Ammattiopisto Lappia
Vittaniemi Lucas Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ammattiopisto Lappia
Meän Ruunu (R) Tanssiduot Ammattiopisto Lappia

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Annala Paula Bändisolistikisa (l)
Karaoke (l)
Lauluryhmät (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Frilund Jonas Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Hietala Taneli Lauluryhmät (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Holmnäs Nadja Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Hotakainen Paula Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Jariyapaisan Rapipat Laulaja-lauluntekijä (l)
Mallin mukaan (l)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Kallio Oona Lausunta (l)
Soolosoittimet (l)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Lassila Mikko Talent (l)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Paananen Juho Rap-musiikki (l)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Redroses (R) Lauluryhmät Keski-Pohjanmaan ammattiopisto
Työn Alla (R) Soitinyhtyeet ja bändit Keski-Pohjanmaan ammattiopisto

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aittokallio Esa Julisteet (e)
Sarjakuvat (e)
Valokuvat (e)
Keuda
Aittosaari Tommi Videot (e/R)
Keuda
Behm Sara Maalaukset (e)
Keuda
Bordi Tony Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Catani-Cerati Jennie Mariani Näytelmät (l/R)
Keuda
Colling-Rautiainen Anne Julisteet (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Hale Josefina Taidekäsityöt (e/R)
Keuda
Hasa Triinu Videot (e)
Keuda
Haukkajärvi Aapo Rap-musiikki (l/R)
Keuda
Heikkilä Arttu Animaatiot (e)
Keuda
Heino Paula Kirjoitelma (e)
Runo (e)
Valokuvat (e)
Videot (e)
Keuda
Häkkinen Reko Videot (e/R)
Keuda
Hälikkä Olli Näytelmät (l/R)
Keuda
Hälvä Eevert Videot (e)
Keuda
Immonen Nea Julisteet (e)
Animaatiot (e/R)
Keuda
Impiö Krista Näytelmät (l/R)
Keuda
Isojärvi Inka Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Keuda
Jäntti Pasi Runo (e)
Keuda
Järvi Matilda Valokuvat (e)
Keuda
Kannikoski Ruut Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Keuda
Karttunen Pietari Rap-musiikki (l/R)
Keuda
Kasurinen Sonja Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Keuda
Kirjoranta Elina Piirrostaide (e)
Keuda
Korolevskiy Dimitry Valokuvat (e)
Keuda
Kourula Riitta Valokuvat (e)
Keuda
Laasala Sanni Julisteet (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Animaatiot (e/R)
Keuda
Lahtela Inka Battle (l)
Yksintanssi (l)
Ryhmätanssit (l/R)
Keuda
Lahtinen Johanna Kirjoitelma (e)
Lausunta (l)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Videotarina (l)
Näytelmät (l/R)
Keuda
Lahtinen Tiia Battle (l)
Yksintanssi (l)
Ryhmätanssit (l/R)
Keuda
Larkala Ronja Maalaukset (e)
Keuda
Launonen Katja Julisteet (e)
Keuda
Liedes Henri Karaoke (l)
Rap-musiikki (l)
Runo tunnissa (l)
Shakki (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Keuda
Lunteri Sanna Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Maalaukset (e/R)
Keuda
Malm Erika Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Maalaukset (e/R)
Keuda
Manninen Niko Videot (e/R)
Keuda
Manochat Sunisa Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Keuda
Mettälä Enni Kuvanveisto (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Keuda
Miettinen Miisa Battle (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Yksintanssi (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Keuda
Mikhaylova Viktoriya Animaatiot (e)
Julisteet (e)
Piirrostaide (e)
Runo (e)
Valokuvat (e)
Keuda
Mustonen Jonna Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Keuda
Myllynen Turo Julisteet (e)
Keuda
Männikkö Tessa Julisteet (e)
Keuda
Niemi Matleena Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Keuda
Niemi Veikko Videot (e)
Keuda
Nordlund Nuutti Valokuvat (e)
Keuda
Ohvo Ada Taidekäsityöt (e/R)
Keuda
Paalanen Dorothea Sarjakuvat (e)
Keuda
Paavilainen Jemina Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Keuda
Pakarinen Helena Bändisolistikisa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Yksinlaulu (l)
Keuda
Raevuori Janne Counterstrike (l/R)
Keuda
Rand Maria Valokuvat (e)
Keuda
Rautavuori Minttu Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Keuda
Reza Rahmani Mohammad Shakki (l)
Keuda
Rito Alexandra Valokuvat (e)
Keuda
Salonen Joona Taidekäsityöt (e)
Keuda
Sario Janica Maalaukset (e)
Keuda
Saukkola Oscar Konemusiikki (e)
Videot (e/R)
Keuda
Savola Saara Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Yksinlaulu (l)
Keuda
Shola Kadri Valokuvat (e)
Keuda
Simonova Margarita Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Keuda
Soikkeli Kristiina Maalaukset (e)
Keuda
Soini Amanda Valokuvat (e)
Keuda
Sundell Samuel Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Keuda
Takala Rosa Näytelmät (l/R)
Keuda
Tammilehto Max Julisteet (e)
Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Keuda
Toijonen Juha Piirrostaide (e)
Keuda
Toivola Ester Battle (l)
Yksintanssi (l)
Ryhmätanssit (l/R)
Keuda
Ulkuniemi Marjo Valokuvataidetta päivässä (l)
Keuda
Vainio Antton Animaatiot (e)
Counterstrike (l/R)
Keuda
Vakkilainen Salla Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvat (e)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Keuda
Väljä Ida Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Keuda
Wahlsten Jenna Lausunta (l)
Näytelmät (l/R)
Keuda
Ada&josefina (R) Taidekäsityöt Keuda
Enni & Jonna (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Keuda
I.p.salo Revisited (R) Soitinyhtyeet ja bändit Keuda
Ins (R) Lauluryhmät Keuda
Johanna Lahtinen (R) Näytelmät Keuda
Keuda Cs/ Nahkahanhi (R) Counterstrike Keuda
Miisa Ja Matleena (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Keuda
Minttu&samuel (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Keuda
Nea & Sanni (R) Animaatiot Keuda
Nulos (R) Videot Keuda
Ruut & Ida (R) Lauluryhmät Keuda
Saari On Buli Mut Snadi (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Keuda
Sanna Ja Erika (R) Maalaukset Keuda
Sanna Ja Erika (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Keuda
Triple Trouble (R) Ryhmätanssit Keuda
Uutiskatu 2 (R) Näytelmät Keuda
Valentin & Aapo (R) Rap-musiikki Keuda

Kiipulasäätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Kallovaara Jarna Karaoke (l)
Kiipulan ammattiopisto
Majuri Mandi Yksintanssi (l)
Kiipulan ammattiopisto
Manninen Miika Kirjoitelma (e)
Kiipulan ammattiopisto
Räisänen Sampsa Maalaukset (e)
Yksintanssi (l)
Kiipulan ammattiopisto
Saarinen Johanna Karaoke (l)
Kiipulan ammattiopisto
Suhonen Tatu Shakki (l)
Kiipulan ammattiopisto

Kisakalliosäätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Hietikko Siiri Tanssiduot (l/R)
Kisakallion Urheiluopisto
Kauppinen Ronni Counterstrike (l/R)
Kisakallion Urheiluopisto
Myllyoja Elmo Karaoke (l)
Kisakallion Urheiluopisto
Perov Philippe Kirjoitelma (e)
Shakki (l)
Kisakallion Urheiluopisto
Vaahtera Fredrik Counterstrike (l/R)
Kisakallion Urheiluopisto
Vikstedt Ronja Talent (l)
Yksintanssi (l)
Tanssiduot (l/R)
Kisakallion Urheiluopisto
Vuorinen Leevi Counterstrike (l/R)
Kisakallion Urheiluopisto
Väänänen Henni Counterstrike (l/R)
Kisakallion Urheiluopisto
Ylimaa Juho Counterstrike (l/R)
Kisakallion Urheiluopisto
Kiska Cs5 (R) Counterstrike Kisakallion Urheiluopisto
Kiska Duo (R) Tanssiduot Kisakallion Urheiluopisto

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Alajoutsijärvi Riikka Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Alanko Mikael Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Chausova Elena Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Ekman Henri Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Erola Emilia Lauluryhmät (l/R)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Granlund Harri Yksinlaulu (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Grönholm Mira Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Haahti-Penttilä Niina Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Haasanen Ilona Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Halojoki Venla Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Hendunen Ainomaaria Yksinlaulu (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Hirvikangas Eevi Lauluryhmät (l/R)
Rap-musiikki (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Hursti Lea-Susanna Battle (l)
Karaoke (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Hyttinen Susanne Karaoke (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Hämäläinen Emma Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Yksinlaulu (l)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Hämäläinen Venla Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Häätärö Triinu Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Irafasha Clovis DJ-kisa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Karhula Eemil Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Kataja Aino Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Kiintola Jalina Yksinlaulu (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Korhonen Aino Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Kranikovskiy Igor Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Kurisjärvi Nelli Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Kyllönen Joona Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Lahti Jussi Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Lahti Maisa Lauluryhmät (l/R)
Rap-musiikki (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Merikeiju Pihlaja Kirjoitelma (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Mustafa Ali Runo (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Mäkelä Amanda Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Mäkinen Joonas Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Mäkinen Senni Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Niemeläinen Myrsky Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Nieminen Tapani Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Oke-Lahtinen Kirsi Taidekäsityöt (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Orpana Venla Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Parviainen Tanja Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Pasanen Veera Yksintanssi (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Pelkonen Matleena Soolosoittimet (l)
Yksinlaulu (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Pesonen Seppo Shakki (l)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Pitkänen Suvi Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Rajanen Tuukka Karaoke (l)
Lausunta (l)
Rap-musiikki (l)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Rasskozova Marina Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Rautkoski Hilja Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Rellman Tiia Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Rosalina Rosa Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Rumbin Sara Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Rybakov Vasilii Shakki (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Salakka Jari Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Sartolahti Emma-Maria Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Saukonoja Miko Rap-musiikki (l)
Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Savolainen Aleksi Karaoke (l)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Sikanen Eila Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Simola Suvi Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Talent (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Sipiläinen Arja Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Suutari Sonja Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Säntti Jesse Rap-musiikki (l)
Runo tunnissa (l)
Runo (e)
Talent (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Taimen Jasmin Runo (e)
Yksinlaulu (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Tammisto Minni Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Tchernitski Nikita Talent (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Tiittanen Johanna Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Vahteristo Timo Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Vainikka Anni Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Veijanen Jonna Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Velin Kimi Runo tunnissa (l)
Rap-musiikki (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Velin Toni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Rap-musiikki (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Viitikko Pyry Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Väisänen Anna Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Wiman Maija Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Wlodarczyk-Helle Zofia Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Ylöstalo Lilian Bändisolistikisa (l)
Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Ideavalo (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Koulutuskeskus Salpaus
Kaarisillan Laulu (R) Lauluryhmät Koulutuskeskus Salpaus
Kaarisillan Musaykköset (R) Lauluryhmät Koulutuskeskus Salpaus
Lahen Kävyt (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Koulutuskeskus Salpaus
Maisa & Eevi (R) Lauluryhmät Koulutuskeskus Salpaus
Maisa & Eevi (R) Rap-musiikki Koulutuskeskus Salpaus
Möhkikset (R) Videotarina Koulutuskeskus Salpaus
Pöhkikset (R) Videotarina Koulutuskeskus Salpaus
Salpauksen Timantit (R) Videotarina Koulutuskeskus Salpaus
Selkee (R) Rap-musiikki Koulutuskeskus Salpaus
Sister Act (R) Lauluryhmät Koulutuskeskus Salpaus
Umppalumpat (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Koulutuskeskus Salpaus

Koulutuskuntayhtymä Tavastia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Arponeva Sarah Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ammattiopisto Tavastia
Asell Annamari Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Hakulinen Iida Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Hankilanoja Roosa Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Yksinlaulu (l)
Ammattiopisto Tavastia
Huttunen Anna-Liina Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Jafari Maleheh Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Kortelainen Maisa Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Koskinen Ellinoora Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Laine Sade Karaoke (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ammattiopisto Tavastia
Laitinen Maria Battle (l)
Karaoke (l)
Yksintanssi (l)
Ammattiopisto Tavastia
Malinen Sonja Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Manninen Ronja Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Merta Siru Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Nieminen Heli Karaoke (l)
Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ammattiopisto Tavastia
Rajala Anna Yksinlaulu (l)
Ammattiopisto Tavastia
Rantanen Emily Karaoke (l)
Ammattiopisto Tavastia
Salo Marika Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ammattiopisto Tavastia
Saukkonen Alexia Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Savola Siiri Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Sirén Enrica Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Ammattiopisto Tavastia
Tuuliainen Jenniina Maalaukset (e)
Ammattiopisto Tavastia
Maisenraiders (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Ammattiopisto Tavastia
Sirppu & Malppu (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Ammattiopisto Tavastia
Tavastia Stepmakers (R) Ryhmätanssit Ammattiopisto Tavastia

Kouvolan kaupunki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Dufva Sara-Alisa Mallin mukaan (l)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Fagerlund Mira Yksintanssi (l)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Fortuna Ekaterina Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Günther Inka Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Hautala Amanda Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Honka Emma Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Kantele Sari Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Kotiranta Suvi Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Laine Martta Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Masliukova-Malova Valeriia Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Minin Egor Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Mäkelä Nanna Taidekäsityöt (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Möller Fanny Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Ojasalo Juulia Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Paakkinen Kirsi Taidekäsityöt (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Paaso Katariina Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Pahtaharju Jori Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Pitkäoja Olivia Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Rangel-Aula Alicia Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Salminen Sanni Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Siekkeli Lotta Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Suomela Mari Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Tarula Petra Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Tatarintseva Stella Mallin mukaan (l)
Shakki (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Tervo Yulia Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Tiihonen Sara Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Tohka Vilho Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Uotila Kielo Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Kouvolan seudun ammattiopisto

Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aalto Iida Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tietokonegrafiikka (e)
Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Daayata Samuel Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Kosar Münevver Shakki (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Lamminpelto Venla Karaoke (l)
Kirjoitelma (e)
Runo (e)
Shakki (l)
Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Lindholm Niina Piirrostaide (e)
Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Myllymaa Maria Piirrostaide (e)
Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Paavilainen Leena Taidekäsityöt (e)
Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Länsirannikon Koulutus Oy Winnova

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Halme Hilma Kirjoitelma (e)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Hiittenkallio Mira Karaoke (l)
Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Iivonen Ida-Sofia Runo (e)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Koivunen Kiia Runo (e)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Lehti Neea Bändisolistikisa (l)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Raitanen Anniina Kirjoitelma (e)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Rimpelä Matias Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Vaitiniemi Julia Runo (e)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Virtanen Roope Battle (l)
Yksintanssi (l)
Länsirannikon koulutus oy WinNova
Väliaho Mari Runo (e)
Länsirannikon koulutus oy WinNova

Oulun seudun koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Eeronheimo Miska Laulaja-lauluntekijä (l)
Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
OSAO
Jurvelin Anna Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
OSAO
Karpinmaa Venla Karaoke (l)
Lauluryhmät (l/R)
OSAO
Korpi Anni Piirrostaide (e)
OSAO
Laakkonen Jasper Runo tunnissa (l)
OSAO
Sorppanen Aleksi Runo tunnissa (l)
OSAO
Vatka Henna Karaoke (l)
OSAO
Osao Singers (R) Lauluryhmät OSAO

Raahen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Andrushchenko Darja Valokuvat (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Hyväri Emma Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Kiilakoski Sini Tietokonegrafiikka (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Koivula Nelli Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Kovalainen Mira Valokuvat (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Liias Eevi Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Niva Leena Valokuvat (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Palokangas Meeri Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Ravander-Määttä Enni Valokuvat (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Rojola Anne Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Takkunen Jonna Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Tapojärvi Saana Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Terho Lilja Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Tykkä Heidi Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Vaaranen Sofia Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Vehkaperä Enni Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Viinikka Jenna Valokuvat (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker
Viitala Jenna Grafiikka (e)
Koulutuskeskus Brahe/Lybecker

Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ala Isabella Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Näytelmät (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Riveria
Burman Johanna Tanssiduot (l/R)
Riveria
Guzhov Daniil Runo (e/R)
Riveria
Hakkarainen Karoliina Karaoke (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Riveria
Haukijärvi Aada Kirjoitelma (e)
Riveria
Honkanen Jessica Kirjoitelma (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Taidekäsityöt (e/R)
Riveria
Hurskainen Juho Counterstrike (l/R)
Riveria
Ihanamäki Iina Grafiikka (e)
Julisteet (e)
Piirrostaide (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Riveria
Iljina Sara Tanssiduot (l/R)
Riveria
Juvonen Jose Kirjoitelma (e)
Riveria
Juvonen Milla Runo tunnissa (l)
Riveria
Kiukas Petri Valokuvat (e)
Riveria
Koistinen Taina Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Riveria
Koponen Vertti Kirjoitelma (e)
Riveria
Korhonen Topi Kirjoitelma (e)
Riveria
Kortesalmi Sanna Piirrostaide (e)
Riveria
Laasonen Miska Counterstrike (l/R)
Riveria
Lehikoinen Irma Valokuvat (e)
Riveria
Liimatainen Niko Counterstrike (l/R)
Riveria
Maksimova Anna Karaoke (l)
Riveria
Miettinen-Syrjälä Riikka Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Riveria
Mäki Olivia Näytelmät (l/R)
Riveria
Nupponen Jere Rap-musiikki (l)
Runo (e)
Riveria
Nuutinen Kati Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Näytelmät (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Riveria
Ojala Veera Kirjoitelma (e)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Riveria
Puukko Sini Maalaukset (e)
Riveria
Suomalainen Kati Näytelmät (l/R)
Riveria
Tahvanainen Milla Näytelmät (l/R)
Riveria
Toropainen Jani Counterstrike (l/R)
Riveria
Turunen Antti Näytelmät (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Riveria
Valonen Niilo Runo (e/R)
Riveria
Viertola Veeti Counterstrike (l/R)
Riveria
Vänskä Miia Näytelmät (l/R)
Riveria
Cs Riveria (R) Counterstrike Riveria
Daniilo (R) Runo Riveria
Honkanen Jessica & Kaikkonen Juuso (R) Taidekäsityöt Riveria
Pyromaanit (R) Näytelmät Riveria
Riverian Rundaajat (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Riveria
Sara Ja Johanna (R) Tanssiduot Riveria

SASKY koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aho Victoria Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Asumalahti Emmi Yksintanssi (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä
Eklund Tiina Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Elhauouari Ouafaa Piirrostaide (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Enqvist Anniina Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Haarala Mia Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Hakala Aino Mallin mukaan (l)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Halme Tuija Battle (l)
Ryhmätanssit (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Hirvonen Minna Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Isolammi Iina Karaoke (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ryhmätanssit (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Jaakkola Aapo Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Jetimovaite Aurelija Kuvanveisto (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Kallio Hanna-Kaisa Runo (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Karhunen Iina Maalaukset (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Keskinen Miki Runo (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Vammalan ammattikoulu
Keskinen Opri Grafiikka (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Lampinen Anu-Riikka Grafiikka (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Lehtonen Kati Mallin mukaan (l)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tietokonegrafiikka (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Leponiemi Roosa Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Leppänen Sanna Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Matikainen Hanna Kuvanveisto (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Mäkinen Iiris Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Mäkinen Pinja Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Mäkinen Tero Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tietokonegrafiikka (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Niemi Emmaleena Battle (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Ryhmätanssit (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Numminen Sanna Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Partanen Marita Kuvanveisto (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Pohto Veikka Kuvanveisto (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuusoppilaitos
Pyykkönen Minna Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Raijas Minna Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Rajala Oliver Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuus oppilaitos
Riitaoja Merja Kuvanveisto (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Riska Niina Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Rönni Aaro Talent (l)
Tietokonegrafiikka (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten kauppaoppilaitos
Salonen Ida Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Salonen Mikko Kuvanveisto (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Toivonen Pauliina Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Vaarala Anne Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Viljanen Eva-Maria Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Ryhmätanssit (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Viljanen Jonna Julisteet (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Virtanen Rebecka Battle (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Ryhmätanssit (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Välimaa Janna-Julia Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Yli-Erkkilä Markku Julisteet (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Yli-Rantala Laura Karaoke (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Vammalan ammattikoulu
Prop Buiders Of Doom (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa SASKY Koulutuskuntayhtymä
Set Builders Of Doom (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa SASKY Koulutuskuntayhtymä
Stage Builders Of Doom (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa SASKY Koulutuskuntayhtymä
Tyrvää State Of Mind (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä SASKY Koulutuskuntayhtymä
Tyrvää Thunder Hips (R) Ryhmätanssit SASKY Koulutuskuntayhtymä

Salon seudun koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Lehtonen Olivia Yksinlaulu (l)
Salon seudun ammattiopisto
Rajabi Zarif Runo (e)
Salon seudun ammattiopisto

Satakunnan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Manninen Aleksiina Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Sataedu
Mohammadi Mohammadwali Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Shakki (l)
Taidekäsityöt (e)
Sataedu
Qasemi Haidari Rap-musiikki (l)
Sataedu
Vartiamäki Jade Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Sataedu
Satalasissa (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Sataedu

Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Helminen Linda Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Savon ammattiopisto
Henttinen Milla Shakki (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Savon ammattiopisto
Hiltunen Elli Piirrostaide (e)
Savon ammattiopisto
Hiltunen Tommi Maalaukset (e)
Savon ammattiopisto
Holopainen Sara Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Juutilainen Janika Maalaukset (e)
Savon ammattiopisto
Kaihlanen Sini Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Savon ammattiopisto
Keränen Annika Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Kokkonen Joonas Piirrostaide (e)
Savon ammattiopisto
Kolehmainen Iida-Lotta Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Komu Samuel Counterstrike (l/R)
Savon ammattiopisto
Koponen Aapo Counterstrike (l/R)
Savon ammattiopisto
Kuosmanen Marjukka Valokuvat (e)
Savon ammattiopisto
Kuvaja Aliisa Karaoke (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Savon ammattiopisto
Laitinen Elina Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Laitinen Laura Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Lehti Oskari Counterstrike (l/R)
Savon ammattiopisto
Lilja Jasmin Mallin mukaan (l)
Savon ammattiopisto
Määttä Tommi Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Paajanen Senni Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Pekkarinen Roosa Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Savon ammattiopisto
Peräniemi Sini Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Piippo Oona Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Puhakka Patrik Mallin mukaan (l)
Savon ammattiopisto
Puustinen Sonja Karaoke (l)
Savon ammattiopisto
Rahkonen Kasperi Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Savon ammattiopisto
Remes Sonja Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Rytkönen Julia Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Savon ammattiopisto
Räsänen Jesse Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Savon ammattiopisto
Savolainen Jenna Battle (l)
Karaoke (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Savon ammattiopisto
Seppänen Veera Yksinlaulu (l)
Savon ammattiopisto
Sievola Saku Counterstrike (l/R)
Savon ammattiopisto
Svahn Milla Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Savon ammattiopisto
Tervonen Julia Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Savon ammattiopisto
Valta Anna Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Savon ammattiopisto
Venäläinen Tiia-Mari Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Savon ammattiopisto
Vesamäki Aatu Rap-musiikki (l)
Savon ammattiopisto
Voutilainen Jiri Counterstrike (l/R)
Savon ammattiopisto
Yletyinen Kaarlo Counterstrike (l/R)
Savon ammattiopisto
A/s (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Savon ammattiopisto
Ellu Ja Tomppa (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Savon ammattiopisto
I/l (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Savon ammattiopisto
Laura/oona (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Savon ammattiopisto
Milla (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Savon ammattiopisto
Sakky Best (R) Counterstrike Savon ammattiopisto
Salkku (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Savon ammattiopisto
Sara Ja Sonja (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Savon ammattiopisto

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Gherman Samuel Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Sedu
Jaakkola Vilho Shakki (l)
Sedu
Näslund Nea Karaoke (l)
Sedu
Rinta Topi Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Sedu
Zayas Andres DJ-kisa (l)
Sedu

Tampereen kaupunki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Blomerus Sebastian Lauluryhmät (l/R)
Tredu
Bruun Nea Tietokonegrafiikka (e)
Tredu
Isokääntä Sami Counterstrike (l/R)
Tredu
Isopahkala Ada Maalaukset (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tredu
Jokinen Eino Karaoke (l)
Tredu
Jokinen Paavo Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Tredu
Jokinen Pinja Mallin mukaan (l)
Tredu
Junnola Lauri Counterstrike (l/R)
Tredu
Jyrämö Sami Shakki (l)
Tredu
Järvinen Iina Videotarina (l/R)
Videot (e/R)
Tredu
Jääskeläinen Panu Counterstrike (l/R)
Tredu
Kanerva Anna Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Tredu
Karlsson Joni Talent (l)
Tredu
Karuveha Eemil Counterstrike (l/R)
Tredu
Koivula Roosa Julisteet (e)
Runo (e)
Tredu
Kortelahti Rasmus Counterstrike (l/R)
Tredu
Korvenpää Tiia Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Tredu
Kujansivu Minja Karaoke (l)
Tredu
Kurkela Enni Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tredu
Lehtola Vuokko Mallin mukaan (l)
Tredu
Lehtonen Aada Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tietokonegrafiikka (e)
Tanssiduot (l/R)
Tredu
Leppänen Ella Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Tredu
Little Niia Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tredu
Maffei Thomas Lauluryhmät (l/R)
Tredu
Marjamäki Markus Videotarina (l)
Tredu
Markkinen Aleksi Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Tredu
Masar Nanna Videotarina (l/R)
Videot (e/R)
Tredu
Meronen Sofia Videotarina (l/R)
Videot (e/R)
Tredu
Metsoila Leo Counterstrike (l/R)
Tredu
Mikkilä Erik Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Tredu
Moilanen Oona-Kaisa Mallin mukaan (l)
Tredu
Mustala Heta Karaoke (l)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Tredu
Mäkelä Venla Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tredu
Nieminen Tomi Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Tredu
Niinimäki Laura Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Tredu
Numminen Kristian Counterstrike (l/R)
Tredu
Orre Vesa Valokuvataidetta päivässä (l)
Tredu
Paasi Veikko Karaoke (l)
Tredu
Pelkonen Elisa Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Tredu
Peltovako Topi Counterstrike (l/R)
Tredu
Puustio Amanda Yksintanssi (l)
Tredu
Pöllänen Eemeli Rap-musiikki (l)
Tredu
Rapeli Matti Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tredu
Riihiviita Anni Mallin mukaan (l)
Tredu
Santanen Sanni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tanssiduot (l/R)
Tredu
Sherstiuk Fedor Counterstrike (l/R)
Tredu
Silvan Elli Yksinlaulu (l)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Tredu
Sippola Aino Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Rap-musiikki (l/R)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Tredu
Telilä Pihla Mallin mukaan (l)
Tredu
Toivonen Touko Mallin mukaan (l)
Tredu
Valkama Atte Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Tredu
Vihantola Oona Rap-musiikki (l/R)
Tredu
Viinamäki Jasper Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tredu
Virtala Aino Mallin mukaan (l)
Tredu
Vuohijoki Jami Counterstrike (l/R)
Tredu
Buha-Esports (R) Counterstrike Tredu
Cowbaby Mcnugget & Zibbola (R) Rap-musiikki Tredu
Duo Parco Dio (R) Lauluryhmät Tredu
Jaa'a (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Tredu
Kiskomattomat Ukkelit (R) Counterstrike Tredu
Mediapellet (R) Videot Tredu
Mediapellet (R) Videotarina Tredu
Sanfa (R) Tanssiduot Tredu
Spagetti 9 (R) Soitinyhtyeet ja bändit Tredu
The Boys (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Tredu
Tohelo&torvelo (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Tredu
Valkotakit (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Tredu

Tohtori Matthias Ingmanin säätiö sr

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Kampman Tiia Runo (e)
Valokuvat (e)
Ingmanedu Kulttuurialan ammattiopisto

Vaasan kaupunki Vamia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Bacaj Festina Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Björklund Soile Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Chen Xin Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Elmunen Jemina Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Haltsonen Heidi Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Heydari Adeleh Battle (l)
Yksintanssi (l)
Vamia
Humalamäki Merja Maalaukset (e)
Vamia
Järvinen Jani-Matti Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Kallio Jasmin Bändisolistikisa (l)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Soolosoittimet (l)
Yksinlaulu (l)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Vamia
Kari Laura Valokuvat (e)
Vamia
Kaukonen Marjo Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Keltikangas Anne Valokuvat (e)
Vamia
Keskivinkka Anni Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Kuru Tuomas Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Lahtinen Riikka Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Leppäniemi Veera Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Luoma Pinja Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Mahamed Fadumo Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Moilanen Lotta Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Mononen Rosa Piirrostaide (e)
Vamia
Paavola Pinja Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Palonen Emmi Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Peltoniemi Eerika Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Pirilä Edith Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Rintaluhta Mia Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Santala Sofia Taidekäsityöt (e)
Vamia
Santala Sofia K. Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Vamia
Sizowa Tatjana Bändisolistikisa (l)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Yksinlaulu (l)
Vamia
Syväluoma Tinja Bändisolistikisa (l)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Rap-musiikki (l)
Yksinlaulu (l)
Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Vamia
Vertanen Aurora Taidekäsityöt (e)
Vamia
Vertanen Aurora A. Mallin mukaan (l)
Hard dreams- urbaani taidetyömaa (l/R)
Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä (l/R)
Vamia
Vu Trang Taidekäsityöt (e)
Vamia
Välimäki Jessica Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Wörlin Kim Taidekäsityöt (e/R)
Vamia
Öling Viivi Maalaukset (e)
Vamia
Aikakone (R) Taidekäsityöt Vamia
Akvaario (R) Taidekäsityöt Vamia
Golflinna (R) Taidekäsityöt Vamia
Mikro (R) Taidekäsityöt Vamia
Sofia&aurora (R) Hard dreams- urbaani taidetyömaa Vamia
Sofia&aurora (R) Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä Vamia
Tinja&jasmin (R) Soitinyhtyeet ja bändit Vamia

Valkeakosken seudun koulutuskuntayhtymä

Koulutuksenjärjestäjälle ei löytynyt yhtään ilmoittautumista.

Varalan Säätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Hakasuo Frans Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Hiltunen Remu Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Hirvonen Aino Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Kiviniemi Hanna Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Koski Liina Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Lahtinen Vilma Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Lilja Tiina Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Manninen Areliina Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Mansukoski Leevi Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Mäenpää Hilda Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Niskanen Meea Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Nokkala Aapo Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Rautavuori Eemi Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Rinnevuori Josefiina Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Saarela Veera Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Saikka Tiia Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Syrjä Emilia Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Säntti Emmi Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Takala Minea Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Team Varala (R) Ryhmätanssit Varalan Urheiluopisto

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Kiimalainen Jessica Maalaukset (e)
Ylä-Savon ammattiopisto
Käck Minna Piirrostaide (e)
Ylä-Savon ammattiopisto
Laukkanen Tino Konemusiikki (e)
Ylä-Savon ammattiopisto
Suutarinen Mervi Grafiikka (e)
Julisteet (e)
Runo (e)
Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Ylä-Savon ammattiopisto


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net