Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet sarjoittain
 

08.-10.09.2020, SAKUstars 2020 Dream hard - Ilmoittautuneet sarjoittain

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Ennakkosarjat:

Animaatiot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Heikkilä Arttu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mikhaylova Viktoriya Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Piirainen Saara Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Vainio Antton Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ylitolonen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Haastaja (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Nea & Sanni (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Grafiikka

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hassinen Taina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ihanamäki Iina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Keskinen Opri SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lampinen Anu-Riikka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Laukkanen Aino Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Marno Heikki Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ryhänen Simo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Viitala Jenna Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä

Julisteet

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aaltonen Janice Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Airola Arttu Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Aittokallio Esa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Colling-Rautiainen Anne Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Di Santis Ludovica Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Haapaniemi Janica Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Heino Tarja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hiltunen Roosa Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Holst Milja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hyväri Emma Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Ihanamäki Iina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Immonen Nea Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Junninen Mikko Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Juslin Solveig Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kaila Anna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Koivula Roosa Tredu Tampereen kaupunki
Laasala Sanni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lackman Johanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Lanu Markus Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Launonen Katja Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Liias Eevi Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Liu Jiazheng Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mikhaylova Viktoriya Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mounir Nachate Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Myllynen Turo Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mäkitalo Harri Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Männikkö Tessa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nygren Andreas Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Paut Gunnar Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rojola Anne Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Ruotsalainen Iida Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Salvila Melissa Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Siukola Tytti Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tammilehto Max Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tapojärvi Saana Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Terho Lilja Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Vaaranen Sofia Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Wallius Carita Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Yli-Erkkilä Markku SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Yltävä Minka Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Zhdanovic Anna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Zoesmar-Andhikaputra Winda Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki

Kirjoitelma

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Amireh Ammar Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Aroah Deep Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Halme Hilma Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Haukijärvi Aada Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Heino Paula Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Honkanen Jessica Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Joona Wallman Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Juvonen Jose Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kaasalainen Kari Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Koponen Vertti Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Korhonen Topi Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lamminpelto Venla Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Manninen Miika Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Marttila Jussi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Merikeiju Pihlaja Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Mikkonen Markku Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Nikander Nina Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Ojala Veera Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Perov Philippe Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö
Pöhö Marjatta Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Raitanen Anniina Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Tani Saima Ammattiopisto Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Tarvas Ella Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Timonina Kseniia Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki

Konemusiikki

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Grönroos Max Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hakola Tuomas Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hirvonen Anton Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kälkäjä Esa Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Laukkanen Tino Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Marsch Nuutti Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Niemi Ville Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rigo Marcus Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saukkola Oscar Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tanskanen Topias Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos

Kuvanveisto

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hassinen Taina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hietala Eemeli Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Inkeroinen Linda Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Jaiteh Emmi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Jetimovaite Aurelija SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Junttanen Janne Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Karjalainen Erika Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kämäräinen Aki Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Lötjönen Ida Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Marno Heikki Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Martikainen Kaisa Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Matikainen Hanna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mettälä Enni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mustonen Jonna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ormaa Marcus Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Partanen Marita SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Peltonen Pia Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pohto Veikka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Pyykkönen Minna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Rahman Benita Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Riitaoja Merja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ryhänen Simo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saarijärvi Johannes Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Salonen Mikko SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Soolo Merle Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Tuunainen Nedo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Wiikeri Elli Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Zhau Ziheane Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Åberg Tiia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hurmerinta Ida & Kmets Monica (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki

Maalaukset

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Airola Arttu Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Alanko Mikael Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Behm Sara Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Belõi Piibe Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Björkman Petra Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Fortuna Ekaterina Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Günther Inka Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Haapaniemi Janica Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hamal Janhabi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hardén Oliver Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hassan Ayuub Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hassinen Taina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hautala Amanda Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Hiltunen Tommi Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Honka Emma Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Huang Kaisheng Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Humalamäki Merja Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Hämäläinen Venla Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Isopahkala Ada Tredu Tampereen kaupunki
Ivanova Maria Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Juutilainen Janika Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Jääskeläinen Jonna Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Kalliskota Henna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kankala Salla Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kantele Sari Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Karhula Eemil Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Karhunen Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kataja Aino Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kiimalainen Jessica Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Kokkonen Jasmi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Korhonen Aino Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Korhonen Juulia Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kotiranta Suvi Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Kurkela Enni Tredu Tampereen kaupunki
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Laine Martta Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Lampinen Anu-Riikka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Larkala Ronja Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Launonen Saini Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Luukkonen Jussi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Martikainen Kaisa Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Merta Isto Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Miettinen-Syrjälä Riikka Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Mohammadi Mohammadwali Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Moilanen Samuli Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mounir Nachate Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mustonen Jonna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mäkinen Joonas Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Tero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mälkiäinen Iiris Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Möller Fanny Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Niekka Merja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Nygren Andreas Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Närhi Ninja Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Oksanen Dream Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Ormaa Marcus Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Paaso Katariina Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Pahtaharju Jori Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Palviainen Suvi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Paulus Aaron Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pirnes Arttu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Pitkäoja Olivia Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Prittinen Pihla Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Puukko Sini Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Pyykkönen Minna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Päiwiö Maarit Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rangel-Aula Alicia Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Rautiainen Jutta Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rosalina Rosa Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Ryhänen Simo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Räisänen Sampsa Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Salminen Sanni Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Sario Janica Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sawiz Farkhunda Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Siekkeli Lotta Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Sikanen Eila Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Soikkeli Kristiina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Soolo Merle Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Suomela Mari Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Tapper Valo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tarvas Ella Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tiihonen Sara Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Tohka Vilho Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Trang Ly Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tuuliainen Jenniina Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Tykkä Heidi Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Vaarala Anne SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Veijalainen Viivi Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Vu Anh Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Wiikeri Elli Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Wiman Maija Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Wupur Woryat Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Äkräs Tea Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Öling Viivi Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Sanna Ja Erika (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Piirrostaide

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Björkman Petra Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Duktig Mila Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Elhauouari Ouafaa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Gaggl Nea Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Hajiahmed Osman Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hiltunen Elli Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Huotari Taru Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Ihanamäki Iina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Ivanova Arina Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Jääskeläinen Jonna Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Kanninen Janita Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kemivirta Kaisla Ammattiopisto Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Kirjoranta Elina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Koivula Nelli Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Kokkonen Joonas Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Kopra Jaakko Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Korpi Anni OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Kortesalmi Sanna Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kuusi Nora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Käck Minna Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Lahtinen Amanda Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Leppänen Niina Ammattiopisto Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Lindholm Niina Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Manner Aleksanteri Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Masliukova-Malova Valeriia Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Mertanen Noona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Miettinen-Syrjälä Riikka Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Mikhaylova Viktoriya Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Minin Egor Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Mononen Rosa Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Mustonen Jonna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Myllymaa Maria Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Tero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mälkiäinen Iiris Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Niekka Merja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Ojasalo Juulia Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Palokangas Meeri Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Pelkonen Elisa Tredu Tampereen kaupunki
Pirnes Arttu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Polvinen Oona Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Prittinen Pihla Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rapeli Matti Tredu Tampereen kaupunki
Rautiainen Jutta Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rumbin Sara Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Salvila Melissa Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Soolo Merle Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Takkunen Jonna Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Tarvas Ella Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tervo Yulia Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Toijonen Juha Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tykkä Heidi Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Vaarala Anne SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Vehkaperä Enni Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Vendelius Sandra Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Välimaa Janna-Julia SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä

Runo

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Heino Paula Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hirvonen Anton Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hokkanen Heidi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hotakainen Paula Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Iivonen Ida-Sofia Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Jukarainen Mikko Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Jäntti Pasi Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kallio Hanna-Kaisa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kampman Tiia Ingmanedu Kulttuurialan ammattiopisto Tohtori Matthias Ingmanin säätiö sr
Keskinen Miki SASKY Koulutuskuntayhtymä, Vammalan ammattikoulu SASKY koulutuskuntayhtymä
Koivula Roosa Tredu Tampereen kaupunki
Koivunen Kiia Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Korkeakoski Samuel Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Kylmälä Matti Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lamminpelto Venla Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Lindberg Markus Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Marno Heikki Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mikhaylova Viktoriya Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mikkonen Markku Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mustafa Ali Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Nupponen Jere Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Palosaari Siru Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Parikka Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rajabi Zarif Salon seudun ammattiopisto Salon seudun koulutuskuntayhtymä
Rajanen Tuukka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rautiainen Seija Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Säntti Jesse Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Taimen Jasmin Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Taivonen Tuomas Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Tammilehto Max Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Vaitiniemi Julia Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Vierto Jenna Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Viskari Moona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Väliaho Mari Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Daniilo (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Sarjakuvat

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aittokallio Esa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hakala Aino SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hokkanen Mira Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kuusi Nora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lehtonen Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Marno Heikki Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mäkinen Tero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Paalanen Dorothea Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tarvas Ella Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vaarala Anne SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä

Taidekäsityöt

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Danielsson Johanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Eklund Tiina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Haarala Mia SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hursti Anna-Mari Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Ivanova Maria Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Junttanen Janne Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Kubryakova Elizaveta Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Leppänen Sanna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Maanselkä Ronja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mensonen Elina Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mohammadi Mohammadwali Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Mäkelä Nanna Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Nieminen Katja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Numminen Sanna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Oke-Lahtinen Kirsi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Paakkinen Kirsi Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Paavilainen Leena Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Parkkinen Santeri Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Peterson Doris Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Puranen Petri Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Raijas Minna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Riska Niina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Salonen Joona Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Santala Sofia Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Soolo Merle Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tamminen Oskari Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Turunen Katariina Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Vertanen Aurora Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Vu Trang Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Ada&josefina (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Aikakone (R) Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Akvaario (R) Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Golflinna (R) Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Honkanen Jessica & Kaikkonen Juuso (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Mikro (R) Vamia Vaasan kaupunki Vamia

Tietokonegrafiikka

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aalto Iida Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Bordi Tony Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Bruun Nea Tredu Tampereen kaupunki
Colling-Rautiainen Anne Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Juhola Pinja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Juslin Solveig Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kiilakoski Sini Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Koivusilta Mikko Ammattiopisto Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Laasala Sanni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lehtonen Aada Tredu Tampereen kaupunki
Lehtonen Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Maarala Janette Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Tero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ovaska Tatu Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rönni Aaro SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten kauppaoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Sahlberg Suvi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Salvila Melissa Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Viitasalo Alex Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä

Valokuvat

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aittokallio Esa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Andrushchenko Darja Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Cojok Marius Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hardén Oliver Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Heino Paula Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Järvi Matilda Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kalombo Stevi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kampman Tiia Ingmanedu Kulttuurialan ammattiopisto Tohtori Matthias Ingmanin säätiö sr
Kari Laura Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Keltikangas Anne Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Kiukas Petri Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Koistinen Taina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Korolevskiy Dimitry Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kourula Riitta Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kovalainen Mira Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Kuosmanen Marjukka Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lehikoinen Irma Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lundberg Susanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mikhaylova Viktoriya Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nieminen Tapani Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Niva Leena Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Nordlund Nuutti Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Parikka Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pääkkö Viivi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rand Maria Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ravander-Määttä Enni Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Rito Alexandra Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ryhänen Simo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Shola Kadri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Simonova Margarita Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Soini Amanda Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Topaloglu Gülen Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tähti Tiia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vakkilainen Salla Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Viinikka Jenna Koulutuskeskus Brahe/Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Viljakainen Olga Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ylitolonen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Videot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hasa Triinu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Heino Paula Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hälvä Eevert Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lundberg Susanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Niemi Veikko Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ojansuu Simona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Chilist (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Design Sinivuokka (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Haarniskantekijä (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Juoksuvideo (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Keraamikko (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lilli Unkari (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mediapellet (R) Tredu Tampereen kaupunki
Nulos (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Onsekumma (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Pelaaminen Harrastuksena (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Raatokoira (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tahdonko Koiran (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Takarivi (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Tekstiilisuunnittelija (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
The Foreigners (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tuomas Ja Marco (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Livesarjat:

Battle

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Halme Tuija SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Heydari Adeleh Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Hursti Lea-Susanna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lahtela Inka Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lahtinen Tiia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Laitinen Maria Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Miettinen Miisa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Niemi Emmaleena SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Savolainen Jenna Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Toivanen Riikka Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Toivola Ester Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Virtanen Rebecka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Virtanen Roope Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova

Bändisolistikisa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Annala Paula Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Daayata Samuel Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Isojärvi Inka Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Joronen Toni Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Jurvelin Anna OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Kallio Jasmin Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Lehti Neea Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Manochat Sunisa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mansikka Nina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Merta Isto Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Ntiamoah Janice Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Pakarinen Helena Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Salonen Touko Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Simola Leena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Sizowa Tatjana Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Syväluoma Tinja Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Toponen Leevi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Ylöstalo Lilian Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Valokuvataidetta päivässä

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Al-Bassam Ali Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Berezina Irina Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Chen Xiaofei Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Cojok Marius Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Haataja Jemina Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Hakkarainen Karoliina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Henttinen Milla Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Hyytiälä Johannes Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Ihanamäki Iina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Irafasha Clovis Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Jaakola Samu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Jukkola Olli Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Kaihlanen Sini Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Koistinen Taina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kudriashova Elizaveta Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Kuusik Krista Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kuvaja Aliisa Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Kämäräinen Johannes Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lamminaho Sami Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Leinonen Joni Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Lepistö Miritza Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Liedes Henri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lundberg Susanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Miettinen Miisa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Niemi Emmaleena SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Niemi Matleena Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nieminen Tapani Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Orre Vesa Tredu Tampereen kaupunki
Parikka Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Puputti Taru Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Rinta Topi Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Ryhänen Simo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saosay Anathakarnt Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Savimäki Jonne Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Seppänen Daniel Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Simonova Margarita Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Ulkuniemi Marjo Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Vahteristo Timo Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Vehkala Atte Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Viljakainen Olga Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Eva-Maria SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ylitolonen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

DJ-kisa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Irafasha Clovis Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Sofronov Maksim Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Zayas Andres Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Karaoke

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Annala Paula Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Hakkarainen Karoliina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Hiittenkallio Mira Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Hursti Lea-Susanna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Hyttinen Susanne Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Isolammi Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Jokinen Eino Tredu Tampereen kaupunki
Kallovaara Jarna Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Karpinmaa Venla OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Kaukoranta Duangjai Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Koutonen Jenna Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Kujansivu Minja Tredu Tampereen kaupunki
Kuvaja Aliisa Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Laine Sade Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Laitala Rene Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Laitinen Maria Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Lamminpelto Venla Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Leppänen Jerry Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Liedes Henri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Luhta Sanna Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Lukkari Mika Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Maksimova Anna Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Martikainen Kaisa Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Merta Isto Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Mustala Heta Tredu Tampereen kaupunki
Myllyoja Elmo Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö
Nieminen Heli Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Näslund Nea Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Ovaska Mari Kanneljärven opisto Kanneljärven Kansanopiston Kannatusyhdistys ry.
Paasi Veikko Tredu Tampereen kaupunki
Peltonen Marina Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Puustinen Sonja Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Rajanen Tuukka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rantanen Emily Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Romppainen Lotta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Saarinen Johanna Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Saburova Natalia Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Savolainen Aleksi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Savolainen Jenna Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Toponen Leevi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Utunen Paul Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Valkonen Jesse Business College Helsinki Business College Helsinki
Vatka Henna OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Vierto Jenna Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Yli-Rantala Laura SASKY Koulutuskuntayhtymä, Vammalan ammattikoulu SASKY koulutuskuntayhtymä

Laulaja-lauluntekijä

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Eeronheimo Miska OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Jariyapaisan Rapipat Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Joronen Toni Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Kallio Jasmin Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Savolainen Aleksi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Sizowa Tatjana Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Syväluoma Tinja Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Toponen Leevi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Viro Loviisa Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia

Lauluryhmät

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Duo Parco Dio (R) Tredu Tampereen kaupunki
Ins (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kaarisillan Laulu (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kaarisillan Musaykköset (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Maisa & Eevi (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Osao Singers (R) OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Poppoo (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Redroses (R) Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Ruut & Ida (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sister Act (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Tenacious (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Udith & Sophia (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki

Lausunta

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ahre Okko Ammattiopisto Luovi Hengitysliitto ry
Kallio Oona Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pallaskivi Aava Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rajanen Tuukka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Vaattovaara Verne Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Wahlsten Jenna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Heikkarin Hempukat (R) Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Miehet (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)

Mallin mukaan

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aho Victoria SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Alajoutsijärvi Riikka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Appelgrén Mikael Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Artemeva Anastasia Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Belõi Piibe Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Björkman Petra Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Chausova Elena Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Dufva Sara-Alisa Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Enqvist Anniina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Grigoreva Tatiana Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hakala Aino SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hakola Tuomas Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Halojoki Venla Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Hamal Janhabi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hassinen Taina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Helminen Linda Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Hiittenkallio Mira Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Hokkanen Heidi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hukkanen Sara Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Huotari Taru Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Issakainen Pirita Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Jariyapaisan Rapipat Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Jokinen Pinja Tredu Tampereen kaupunki
Juhola Pinja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Juslin Solveig Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Jääskeläinen Jonna Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Kaihlanen Sini Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Kanerva Anna Tredu Tampereen kaupunki
Keränen Annika Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Keskinen Opri SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kettunen Oona Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kirkanen Janika Ammattiopisto Luovi Liperin yksikkö Hengitysliitto ry
Kokkonen Jasmi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kolehmainen Iida-Lotta Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Korhonen Juulia Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kurkela Enni Tredu Tampereen kaupunki
Lackman Johanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lahtinen Sofia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Lampinen Anu-Riikka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lehtola Vuokko Tredu Tampereen kaupunki
Lehtonen Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Leppänen Anni-Maaria Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lilja Jasmin Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Little Niia Tredu Tampereen kaupunki
Lunteri Sanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Malm Erika Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Marno Heikki Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mettälä Enni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mikkonen Matilda Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mohammad Sara Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mohammadi Mohammadwali Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Moilanen Oona-Kaisa Tredu Tampereen kaupunki
Morozova Natalia Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Msambya Albert Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mustala Heta Tredu Tampereen kaupunki
Mustonen Jonna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mäkinen Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Tero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Niekka Merja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Niemeläinen Myrsky Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Nieminen Heli Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Nuutinen Kati Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Ovaska Tatu Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Owen Aino Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Paajanen Senni Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Paananen Marina Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Pekkarinen Roosa Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Peräniemi Sini Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Pirnes Arttu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Poliakov Aleksei Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Polvinen Oona Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Polvinen Riina Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Puhakka Patrik Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Rautavuori Minttu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Rautiainen Jutta Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Riihiviita Anni Tredu Tampereen kaupunki
Rimpelä Matias Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Räsänen Jesse Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Santala Sofia K. Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Savola Saara Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sawiz Farkhunda Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Simola Suvi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Sipiläinen Arja Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Soolo Merle Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Svahn Milla Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Tammilehto Max Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tatarintseva Stella Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Telilä Pihla Tredu Tampereen kaupunki
Tervonen Julia Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Toivonen Pauliina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Toivonen Touko Tredu Tampereen kaupunki
Utra Sara Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Vaarala Anne SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Valta Anna Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Vatanen Riikka Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Vertanen Aurora A. Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Viinamäki Jasper Tredu Tampereen kaupunki
Viljakainen Olga Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Eva-Maria SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Virtala Aino Tredu Tampereen kaupunki
Virtanen Astrid Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Viskari Moona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vittaniemi Lucas Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Väisänen Anna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Väisänen Tiia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Wlodarczyk-Helle Zofia Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Wupur Woryat Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Yli-Erkkilä Markku SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ylitolonen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Näytelmät

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Owen Aino Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Grazy Punks (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Johanna Lahtinen (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pyromaanit (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Stadin Chaplin (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Uutiskatu 2 (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Rap-musiikki

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Husseini Mahdi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Keinan Hamza Business College Helsinki Business College Helsinki
Korkeakoski Samuel Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Liedes Henri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nupponen Jere Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Paananen Juho Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Pöllänen Eemeli Tredu Tampereen kaupunki
Qasemi Haidari Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Rajanen Tuukka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rezai Mehdi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saukonoja Miko Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Syväluoma Tinja Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Säntti Jesse Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Toponen Leevi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Vesamäki Aatu Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Cowbaby Mcnugget & Zibbola (R) Tredu Tampereen kaupunki
Juho Ja Niklas (R) Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Maisa & Eevi (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Selkee (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Valentin & Aapo (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Runo tunnissa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Abdo Ardlan Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Ahola Wiljami Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Ala Isabella Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Andersson Iida Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Heikkilä Aino Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hiittenkallio Mira Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Hokkanen Heidi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hotakainen Paula Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Juvonen Milla Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Jäntti Minna Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Kyllönen Joona Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Laakkonen Jasper OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lassila Veeti Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Leppänen Anni-Maaria Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Liedes Henri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Marno Heikki Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Martikainen Kaisa Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mikkonen Matilda Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Niemeläinen Myrsky Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Niemi Matleena Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nieminen Heli Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Niinimäki Laura Tredu Tampereen kaupunki
Nykänen Niklas Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Oinonen Sofia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ojala Veera Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Orpana Venla Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pallaskivi Aava Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Parikka Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pitkänen Suvi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pöhö Marjatta Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rajanen Tuukka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rautavuori Minttu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Rautiainen Seija Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Romppainen Lotta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Salakka Jari Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Sartolahti Emma-Maria Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Selkäinaho Viljami Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Sorppanen Aleksi OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Säntti Jesse Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Tammilehto Max Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tuominen Genesis Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vaattovaara Verne Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Vainikka Anni Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Valtanen Kristiina Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Velin Kimi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Vierto Jenna Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Viitala Valtteri Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Viro Loviisa Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Viskari Moona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Väisänen Tiia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Ryhmätanssit

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Oreta (R) Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Poppoo (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tavastia Stepmakers (R) Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Team Varala (R) Varalan Urheiluopisto Varalan Säätiö
Triple Trouble (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tyrvää Thunder Hips (R) SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä

Shakki

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Abdo Ardlan Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Ayub Fatima Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Chukhno Semion Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Hagren Eemil Ammattiopisto Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Hamadamin Rezhyar Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Henttinen Milla Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Jaakkola Vilho Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Jyrämö Sami Tredu Tampereen kaupunki
Karhu Joni Ammattiopisto Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Kosar Münevver Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Kyrölä Svetlana Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Lamminpelto Venla Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Liedes Henri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Makiqi Toni Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mohammadi Mohammadwali Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Mohamud Abdi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mokki Alex Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mulari Tarmo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Nguyen Vu Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Olkkonen Matti Ammattiopisto Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Oppusunggu Harry Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Perov Philippe Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö
Pesonen Seppo Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Reza Rahmani Mohammad Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Rybakov Vasilii Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Shcherbak Georgii Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Suhonen Tatu Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Tatarintseva Stella Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki

Soitinyhtyeet ja bändit

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Claudia & Esa (R) Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
I.p.salo Revisited (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ilmaisjakelu (R) Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Lidel Diq'x (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Moonflower (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rumpupumppu Lähistars (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Savorules (R) Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Spagetti 9 (R) Tredu Tampereen kaupunki
Tinja&jasmin (R) Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Työn Alla (R) Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Soolosoittimet

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Heikkilä Aino Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Isomäki Rasmus Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Kallio Jasmin Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Kallio Oona Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Keshari Zeinab Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Laitala Rene Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Pelkonen Matleena Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pham Thien Di Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Poliakova Anastasia Poliakova Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Pyykkönen Katariina Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Savikoski Mika Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Tanner Patrik Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Toponen Leevi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Tuominen Genesis Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viro Loviisa Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Zayoud Anas Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Zubtsov Stanislav Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Taidetta kahdessa tunnissa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aalto Iida Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Aho Victoria SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ala Isabella Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Alajoutsijärvi Riikka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Appelgrén Mikael Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Arponeva Sarah Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Artemeva Anastasia Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Auvila Hilma Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Azizi Asl Khosro Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Belõi Piibe Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Björkman Petra Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Chausova Elena Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Enqvist Anniina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Gherman Samuel Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Gusev Aleksandr Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Hakala Aino SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hamal Janhabi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hankilanoja Roosa Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Hannula Päivi Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Heikkilä Aino Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Helminen Linda Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Hirvelä Neea Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Hirvonen Minna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hokkanen Heidi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Holopainen Sara Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Honkanen Jessica Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Huovinen Jenny Kanneljärven opisto Kanneljärven Kansanopiston Kannatusyhdistys ry.
Hursti Lea-Susanna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Huvila Nea Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Hyttinen Susanne Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Hämäläinen Emma Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Immonen Laura Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Impola Ella Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Isolammi Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Isopahkala Ada Tredu Tampereen kaupunki
Issakainen Pirita Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Jaakkola Aapo SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Juhola Pinja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kaihlanen Sini Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Kanerva Anna Tredu Tampereen kaupunki
Kauppinen Tiia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Keskinen Opri SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kettunen Oona Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kmets Monica Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Korvenpää Tiia Tredu Tampereen kaupunki
Kosar Münevver Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Kurkela Enni Tredu Tampereen kaupunki
Kyllönen Joona Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kämäräinen Aki Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Lackman Johanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Lahti Jussi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lahtinen Sofia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Laine Sade Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Laitinen Elina Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Laitinen Laura Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Lampinen Anu-Riikka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lehtonen Aada Tredu Tampereen kaupunki
Lehtonen Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Leponiemi Roosa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Leppänen Anni-Maaria Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Leppänen Ella Tredu Tampereen kaupunki
Lindén Erica Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Little Niia Tredu Tampereen kaupunki
Lunteri Sanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Maijala Kimi Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Malinen Moona Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Malm Erika Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Marno Heikki Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Martikainen Kaisa Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mettälä Enni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mikonmäki Maria Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Mohammad Sara Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mustala Heta Tredu Tampereen kaupunki
Mustonen Jonna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mäkelä Amanda Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Mäkelä Venla Tredu Tampereen kaupunki
Mäkinen Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Tero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Määttä Tommi Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Niekka Merja Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Niemeläinen Myrsky Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Niemi Matleena Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nieminen Heli Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Niinimäki Laura Tredu Tampereen kaupunki
Nissinen Otso Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Nuutinen Kati Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Ojala Veera Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Orpana Venla Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Ovaska Tatu Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Owen Aino Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Paananen Anni Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Paananen Marina Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Pakarinen Helena Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Parviainen Tanja Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pekkarinen Roosa Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Pelkonen Elisa Tredu Tampereen kaupunki
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Peterson Doris Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Piippo Oona Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Pitkänen Suvi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pohto Veikka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Poliakov Aleksei Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Raitamaa Miro Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rajala Oliver SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Rapeli Matti Tredu Tampereen kaupunki
Rautavuori Minttu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Rautiainen Jutta Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rautkoski Hilja Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rellman Tiia Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Remes Sonja Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Rimpelä Matias Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Rinta Topi Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Ruotsalainen Iida Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Räsänen Jesse Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Saarnia Sasu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Salakka Jari Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Salo Marika Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Salonen Ida SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Santanen Sanni Tredu Tampereen kaupunki
Sartolahti Emma-Maria Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Savola Saara Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Savolainen Jenna Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Sawiz Farkhunda Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Simola Suvi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Sinisalo Ronja Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Sipiläinen Arja Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Sippola Aino Tredu Tampereen kaupunki
Soolo Merle Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tamminen Oskari Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Tarula Petra Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Tatarintseva Stella Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Tervonen Julia Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Toivonen Pauliina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Tähe Mairo Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Uotila Kielo Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Utra Sara Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Vaarala Anne SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Vainikka Anni Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Vakkilainen Salla Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Valta Anna Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Veijalainen Viivi Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Veijanen Jonna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Velin Toni Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Vihava Tuomi Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Viinamäki Jasper Tredu Tampereen kaupunki
Viitikko Pyry Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Viljakainen Olga Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Eva-Maria SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Viro Loviisa Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Virtanen Rebecka SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Viskari Moona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vittaniemi Lucas Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Väisänen Anna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Välimaa Janna-Julia SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Wlodarczyk-Helle Zofia Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Wupur Woryat Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Yli-Erkkilä Markku SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ylitolonen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Talent

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Karlsson Joni Tredu Tampereen kaupunki
Lassila Mikko Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Popov Daniel Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rönni Aaro SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten kauppaoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Simola Suvi Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Sirkiä Ville-Petteri Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Sirviö Nella Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Suksanwiman Sakdakorn Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Säntti Jesse Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Tchernitski Nikita Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Tähe Mairo Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Vikstedt Ronja Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö

Tanssiduot

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Emilia & Maija (R) Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Firegirls (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kiska Duo (R) Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö
Meän Ruunu (R) Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Peppi & Alisa (R) Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Roosa & Trevor (R) Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Sanfa (R) Tredu Tampereen kaupunki
Sara Ja Johanna (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Sasa&jenny (R) Business College Helsinki Business College Helsinki

Yksinlaulu

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ahmad Somar Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ahonen Tiina Ammattiopisto Luovi Liperin yksikkö Hengitysliitto ry
Al-Thaher Jasmina Ruba Business College Helsinki Business College Helsinki
Daayata Samuel Luksia Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Eeronheimo Miska OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Egamberdieva Amina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Granlund Harri Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Hankilanoja Roosa Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Heikkilä Aino Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hendunen Ainomaaria Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Holmnäs Nadja Keski-Pohjanmaan ammattiopisto Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Hämäläinen Emma Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Isojärvi Inka Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Jurvelin Anna OSAO Oulun seudun koulutuskuntayhtymä
Kallio Jasmin Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Kannikoski Ruut Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kari Tuuli Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kiintola Jalina Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Klerx Roel Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Kurisjärvi Nelli Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Olivia Salon seudun ammattiopisto Salon seudun koulutuskuntayhtymä
Lokkila Laura Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Makila Deborah Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Manochat Sunisa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Meriläinen Deke Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Mykkänen Hanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Nuli Mwahib Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pakarinen Helena Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pelkonen Matleena Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pham Thien Di Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pitkänen Skylar Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Rahman Benita Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rajala Anna Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Ramos Andrew Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saarijärvi Johannes Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Savola Saara Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Seppänen Veera Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Silvan Elli Tredu Tampereen kaupunki
Simola Leena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Sizowa Tatjana Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Syväluoma Tinja Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Taimen Jasmin Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Tarkiainen Pasi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Uwera Chantal Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viro Loviisa Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Voinova Eleonoora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Väljä Ida Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Wang Yan (jenny) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki

Yksintanssi

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Andi Selbi Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Asumalahti Emmi SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä
Benzie Elina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Bunthap Kim Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Fagerlund Mira Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Grahn Niko Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Heydari Adeleh Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Huomo Veera Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Klinecz Mira Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Koro Omar Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lahtela Inka Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lahtinen Tiia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Laitinen Maria Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Majuri Mandi Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Makila Helena Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Miettinen Miisa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pasanen Veera Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Perez Borroto Maria Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Pulliainen Nonsi Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Puustio Amanda Tredu Tampereen kaupunki
Räisänen Sampsa Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Tiainen Milla Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Toivanen Riikka Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Toivola Ester Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tsornaja Natalia Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Utunen Paul Ammattiopisto Lappia Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia
Vikstedt Ronja Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö
Virtanen Roope Länsirannikon koulutus oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova

Videotarina

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Berezina Irina Jami Järviseudun koulutuskuntayhtymä
Iovine Kabir Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lahtinen Johanna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lundberg Susanna Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Marjamäki Markus Tredu Tampereen kaupunki
Penttinen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Safar Beek Nouh Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Jasmi Ja Kaisa (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mediapellet (R) Tredu Tampereen kaupunki
Möhkikset (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Pöhkikset (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Salpauksen Timantit (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Tuomas Ja Marcus (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Stadin rundi- kaupunkiseikkailu Helsingissä

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
? (R) Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Kris-Ros (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Lahen Kävyt (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehmitytöt (R) Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Luupäät (R) Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Maisenraiders (R) Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Riverian Rundaajat (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Saari On Buli Mut Snadi (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Salkku (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Satalasissa (R) Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Sofia&aurora (R) Vamia Vaasan kaupunki Vamia
The Boys (R) Tredu Tampereen kaupunki
Tyrvää State Of Mind (R) SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä

Hard dreams- urbaani taidetyömaa

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
A/s (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Ak (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Amisjormat (R) Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Ellu Ja Tomppa (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Enni & Jonna (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hard Dreamers 1. (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Hard Dreamers 2. (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
I/l (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Ideavalo (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Jaa'a (R) Tredu Tampereen kaupunki
Kainuun Kasvatit (R) Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Laura/oona (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Mepe (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Miisa Ja Matleena (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Milla (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Minttu&samuel (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nannan Naperot (R) Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Nukke Saharan (R) Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Prop Buiders Of Doom (R) SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä
Sanna Ja Erika (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sara Ja Sonja (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Set Builders Of Doom (R) SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä
Sielunsiskot (R) Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Sirppu & Malppu (R) Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Sk (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Sofia&aurora (R) Vamia Vaasan kaupunki Vamia
Stadin Taide (R) Stadin ammatti- ja aikuisopisto Helsingin kaupunki
Stage Builders Of Doom (R) SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä
Tohelo&torvelo (R) Tredu Tampereen kaupunki
Umppalumpat (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Valkotakit (R) Tredu Tampereen kaupunki

Counterstrike

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Omnia Esports Orange (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Buha-Esports (R) Tredu Tampereen kaupunki
Business College Helsinki Counterstrike (R) Business College Helsinki Business College Helsinki
Cs Riveria (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Cs Road To Silver (R) Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Keuda Cs/ Nahkahanhi (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kiska Cs5 (R) Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö
Kiskomattomat Ukkelit (R) Tredu Tampereen kaupunki
Natural Pro (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Omnia Esports Blue (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Sakky Best (R) Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net