Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet koulutuksenj��rjest��jitt��in
 

04.-05.09.2021, Syyskisat (henkilöstö) - Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

| Yksilösarjat | Joukkuesarjat |

Ammattiopisto Spesia Oy

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Pajamo Heidi Beach volley: Kilpasarja naiset (2 pelaajaa) (joukkue)
Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Spesia
Roiha Petteri Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) (joukkue)
Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Spesia
Saarinen Sauli Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) (joukkue)
Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Spesia
Stenroos Hanna Beach volley: Kilpasarja naiset (2 pelaajaa) (joukkue)
Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Spesia
Virtanen Jarno Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) (joukkue)
Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Spesia
Vuorinen Satu Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) (joukkue)
Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Spesia
Spesia Ha-Pe (joukkue) Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) Spesia
Spesia He-Sa (joukkue) Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) Spesia
Spesia Pa-Ha (joukkue) Beach volley: Kilpasarja naiset (2 pelaajaa) Spesia
Spesia Sa-Ja (joukkue) Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) Spesia
Spesia Sa-Ja (joukkue) Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) Spesia
Spesia Sa-Pe (joukkue) Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) Spesia

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Hosio Sanna Yleisurheilu: N40 100 m
Yleisurheilu: N40 800 m
Yleisurheilu: N40 maastojuoksu
Yleisurheilu: N40 pituus
Omnia

Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Valassaari Satu Saimaan ammattiopisto Sampo

Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Haapiainen Sakke Saappaanheitto: MYL
Frisbeegolf: Miehet
Saimaan ammattiopisto Sampo

Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Koulutuksenjärjestäjälle ei löytynyt yhtään ilmoittautumista.

Hengitysliitto ry

Koulutuksenjärjestäjälle ei löytynyt yhtään ilmoittautumista.

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Dimitrov Iliya Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Kiiveri Minna Yleisurheilu: N50 keihäs
Yleisurheilu: N50 kuula
Saappaanheitto: N50
Koulutuskeskus JEDU
Roimela Ville Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Koulutuskeskus Jedu (joukkue) Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa) Koulutuskeskus JEDU

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Jylhä Aija Kpedu
Keski-Oja Leila Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Kpedu
Kleimola Pasi Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) (joukkue)
Kpedu
Pasi Ja Leisku (joukkue) Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa) Kpedu

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Koivukangas Samuli Frisbeegolf: Miehet
Frisbeegolf: Joukkue miehet (2 heittäjää) (joukkue)
Keuda
Nylund Tommi Frisbeegolf: Joukkue miehet (2 heittäjää) (joukkue)
Keuda
Keuda (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue miehet (2 heittäjää) Keuda

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Nurmi Anne Yleisurheilu: N60 100 m
Yleisurheilu: N60 keihäs
Yleisurheilu: N60 korkeus
Yleisurheilu: N60 pituus
Keudan Pekka Halosen akatemia

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Nuotiomaa Irmeli Yleisurheilu: N50 keihäs
Yleisurheilu: N50 kiekko
Yleisurheilu: N50 kuula
Saappaanheitto: N50
Keuda

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Hiltunen Marika Yleisurheilu: N40 100 m
Yleisurheilu: N40 5-ottelu
Yleisurheilu: N40 800 m
Yleisurheilu: N40 keihäs
Yleisurheilu: N40 kiekko
Yleisurheilu: N40 kuula
Yleisurheilu: N40 painonheitto
Yleisurheilu: N40 pituus
Saappaanheitto: N40
Keuda
Merilehto Heimo Yleisurheilu: M50 100 m
Yleisurheilu: M50 kiekko
Yleisurheilu: M50 korkeus
Yleisurheilu: M50 painonheitto
Yleisurheilu: M50 pituus
Saappaanheitto: M50
Keuda
Ylinampa Vesa Yleisurheilu: M60 100 m
Yleisurheilu: M60 keihäs
Yleisurheilu: M60 kiekko
Yleisurheilu: M60 kuula
Yleisurheilu: M60 painonheitto
Yleisurheilu: M60 pituus
Saappaanheitto: M60
Keuda

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Koulutuksenjärjestäjälle ei löytynyt yhtään ilmoittautumista.

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Kalanen Antti Yleisurheilu: M40 100 m
Yleisurheilu: M40 800 m
Yleisurheilu: M40 korkeus
Yleisurheilu: M40 pituus
Saappaanheitto: M40
Salpaus
Kemppi Marja-Leena Yleisurheilu: N60 100 m
Yleisurheilu: N60 keihäs
Yleisurheilu: N60 kiekko
Yleisurheilu: N60 kuula
Yleisurheilu: N60 painonheitto
Yleisurheilu: N60 pituus
Saappaanheitto: N60
Salpaus
Kivimäki Sami Yleisurheilu: M40 keihäs
Yleisurheilu: M40 kiekko
Yleisurheilu: M40 kuula
Yleisurheilu: M40 painonheitto
Saappaanheitto: M40
Salpaus
Koskinen Heli Yleisurheilu: N40 800 m
Yleisurheilu: N40 keihäs
Yleisurheilu: N40 kiekko
Yleisurheilu: N40 kuula
Yleisurheilu: N40 painonheitto
Saappaanheitto: N40
Salpaus
Lehtonen Satu Yleisurheilu: N50 100 m
Yleisurheilu: N50 5-ottelu
Yleisurheilu: N50 800 m
Yleisurheilu: N50 keihäs
Yleisurheilu: N50 kiekko
Yleisurheilu: N50 korkeus
Yleisurheilu: N50 kuula
Yleisurheilu: N50 painonheitto
Yleisurheilu: N50 pituus
Saappaanheitto: N50
Salpaus
Markkola Samuli Yleisurheilu: M40 100 m
Yleisurheilu: M40 800 m
Yleisurheilu: M40 SAKUcooper
Yleisurheilu: M40 keihäs
Yleisurheilu: M40 kiekko
Yleisurheilu: M40 korkeus
Saappaanheitto: M40
Salpaus
Nissinen Hannu Yleisurheilu: M60 kiekko
Salpaus
Suhonen Pasi Yleisurheilu: M50 100 m
Yleisurheilu: M50 5-ottelu
Yleisurheilu: M50 800 m
Yleisurheilu: M50 SAKUcooper
Yleisurheilu: M50 keihäs
Yleisurheilu: M50 kiekko
Yleisurheilu: M50 korkeus
Yleisurheilu: M50 kuula
Yleisurheilu: M50 maastojuoksu
Yleisurheilu: M50 painonheitto
Yleisurheilu: M50 pituus
Saappaanheitto: M50
Salpaus
Suopanki Outi Yleisurheilu: N40 100 m
Yleisurheilu: N40 5-ottelu
Yleisurheilu: N40 800 m
Yleisurheilu: N40 keihäs
Yleisurheilu: N40 kiekko
Yleisurheilu: N40 korkeus
Yleisurheilu: N40 kuula
Yleisurheilu: N40 painonheitto
Yleisurheilu: N40 pituus
Saappaanheitto: N40
Salpaus

Koulutuskuntayhtymä Tavastia

Koulutuksenjärjestäjälle ei löytynyt yhtään ilmoittautumista.

Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Muittari Raija Yleisurheilu: NYL maastojuoksu
Luksia
Mäntyharju Kari Yleisurheilu: M50 SAKUcooper
Yleisurheilu: M50 maastojuoksu
Luksia

SAKU ry

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Uskalinmäki Miia Yleisurheilu: N40 keihäs
Yleisurheilu: N40 kuula
SAKU ry

Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Alapiha Ari-Pekka Saappaanheitto: M50
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Joona Tero Yleisurheilu: MYL kuula
Saappaanheitto: MYL
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Kaihlajärvi Päivi Yleisurheilu: N50 maastojuoksu
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Korhonen Hannu Yleisurheilu: M50 100 m
Yleisurheilu: M50 800 m
Yleisurheilu: M50 maastojuoksu
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Laitinen Risto Frisbeegolf: Joukkue miehet (2 heittäjää) (joukkue)
Petankki: Petankki (3-4 heittäjää) (joukkue)
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Lehtinen Eija Petankki: Petankki (3-4 heittäjää) (joukkue)
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Lindström Ida Saappaanheitto: NYL
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Lumiaro Pirjo Yleisurheilu: NYL maastojuoksu
Frisbeegolf: Joukkue miehet (2 heittäjää) (joukkue)
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Paavonen Raili Yleisurheilu: N50 100 m
Yleisurheilu: N50 kuula
Saappaanheitto: N50
Petankki: Petankki (3-4 heittäjää) (joukkue)
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Sironen Pasi Yleisurheilu: M50 keihäs
Yleisurheilu: M50 kiekko
Yleisurheilu: M50 kuula
Saappaanheitto: M50
Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) (joukkue)
POKE
Poke (joukkue) Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa) POKE
Poke (joukkue) Frisbeegolf: Joukkue miehet (2 heittäjää) POKE
Poke (joukkue) Petankki: Petankki (3-4 heittäjää) POKE


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net