Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet koulutuksenj��rjest��jitt��in
 

10.-11.09.2021, Golf (henkilöstö) - Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

| Yksilösarjat | Joukkuesarjat |

Hyria koulutus Oy

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Auromaa Jarmo Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Hyria koulutus
Juurinen Elina Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Hyria koulutus
Malminen Riitta Golf: Naiset
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Hyria koulutus
Nurmi Kari Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Hyria koulutus
Hyrian Hurjat (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Hyria koulutus

Invalidisäätiö

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Niiranen Juha Golf: Miehet
Ammattiopisto Live

Järviseudun koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Lahtela Asko Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Järviseudun ammatti-instituutti
Murtokangas Pekka Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Järviseudun ammatti-instituutti
Riihimäki Risto Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Järviseudun ammatti-instituutti
Suuronen Kai Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Järviseudun ammatti-instituutti
Järviseudun Ammatti-Instituutti (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Järviseudun ammatti-instituutti

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Kalliokoski Kari Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Kpedu
Lehto Timo Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Kpedu
Maunuksela Ari Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Kpedu
Päiveröinen Marko Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Kpedu
Kpedu (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Kpedu

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Halmevuo Tiina Golf: Naiset
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Keuda
Jaakkola Kari Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Järvinen Pasi Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Kyllönen Petra Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Lounela Eero Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Keuda
Mikkola Kalevi Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Nevalainen Juha Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Riekki Vesa Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Suppula Severi Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Tiala Maarit Golf: Naiset
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Keuda
Virtala Heikki Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Keuda
Keuda Boys (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Keuda
Keuda Rules (joukkue) Golf: SAKUjoukkue Keuda
Keuda Sarvi (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Keuda

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Heino Vesa Golf: Miehet
Salpaus
Helminen Merja Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Salpaus
Koiranen Risto Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Salpaus
Pakkanen Pekka Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Salpaus
Poskela Timo Golf: Aloittelijoiden paketti
Salpaus
Raami Jukka Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Salpaus
Tokola Martti Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Salpaus
Uski Jonna Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Salpaus
Salpaus (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Koulutuskeskus Salpaus
Salpaus (joukkue) Golf: SAKUjoukkue Salpaus

Koulutuskuntayhtymä OSAO

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Annala Jukka Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Harju Juhani Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Heikkinen Petri Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Hiltunen Jari Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
OSAO
Isoaho Pirkko-Liisa Golf: Naiset
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Kasurinen Simo Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
OSAO
Käpylä Harri Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Lahti Mikko Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Leinonen Hannu Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Litendahl Tapani Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Merentie Elisa Golf: Naiset
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Nevala Antti Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
OSAO
Puotiniemi Antti Golf: Miehet
:
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Remes Timo Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Temonen Jarno Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
OSAO
Vesenterä Johanna Golf: Naiset
OSAO
Osao 1 (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue OSAO
Osao 2 (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue OSAO
Osao 3 (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue OSAO
Saku / Osao (joukkue) Golf: SAKUjoukkue OSAO

Koulutuskuntayhtymä Tavastia

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Nieminen Harri Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tavastia
Haajanen Jouni Golf: Aloittelijoiden paketti
Tavastia
Koskela Jari Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tavastia
Lauronen Päivi Golf: Aloittelijoiden paketti
Tavastia
Loikkanen Marika Golf: Naiset
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tavastia
Ruhala Arto Golf: Aloittelijoiden paketti
Tavastia
Talvitie Anne Golf: Aloittelijoiden paketti
Tavastia
Tamminen Mika Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tavastia
Torkko-Hieto Elina Golf: Naiset
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Tavastia
Tavastia (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Tavastia
Tavastia (joukkue) Golf: SAKUjoukkue Tavastia

Länsirannikon Koulutus Oy Winnova

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Kaunisto Seppo Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Winnova
Kyytinen Matti Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Winnova
Salminen Ville Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Winnova
Tomberg Pappa Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Winnova
Winnova (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Winnova

Raahen Porvari- ja Kauppakoulurahasto

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Kontinaho Ilkka Golf: Miehet
Raahen Porvari- ja Kauppakoulu

Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Keronen Petri Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Riveria
Kolehmainen Sakari Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Riveria
Pussinen Jouko Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Riveria
Vepsä Tuomas Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Riveria
Riveria (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Riveria

Rovaniemen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Kalmakoski Timo Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Lapin Urheiluopisto
Memonen Markus Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
Lapin Urheiluopisto
Lapin Urheiluopisto (joukkue) Golf: SAKUjoukkue Lapin Urheiluopisto

SAKU ry

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Uskalinmäki Miia Golf: Aloittelijoiden paketti
SAKU ry

SASKY koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Anetjärvi Arto Golf: Miehet
:
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
SASKY/Lupi
Halonen Annukka Golf: Naiset
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
SASKY/Lupi
Hulkkonen Marko Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
SASKY/Lupi
Karttunen Tuula Golf: Naiset
:
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
SASKY/Lupi
Sasky Sound (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue SASKY/Lupi

Tampereen kaupunki

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Hämäläinen Juha Golf: Miehet
Tredu

Tampereen kaupunki

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Janhunen Jussi Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tredu
Mecklin Mika Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tredu
Ranta Ville Golf: Miehet
Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tredu
Särösalo Antti Golf: 4-henkisjoukkue (joukkue)
Tredu
Terdu (joukkue) Golf: 4-henkisjoukkue Tredu

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Penttinen Tommi Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
YSAO
Puumalainen Kari Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
YSAO
Räty Ossi Golf: Miehet
Golf: SAKUjoukkue (joukkue)
YSAO
Ysao (joukkue) Golf: SAKUjoukkue YSAO


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net