Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet koulutuksenjärjestäjittäin
 

18.04.2020, SAKU-lentis - Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

| Yksilösarjat | Joukkuesarjat |

Ammattiopisto Spesia Oy

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Pajamo Heidi Lentopallo: Miehet C (joukkue)
Spesia
Roiha Petteri Lentopallo: Miehet C (joukkue)
Spesia
Stenroos Hanna Lentopallo: Miehet C (joukkue)
Spesia
Virtanen Jarno Lentopallo: Miehet C (joukkue)
Spesia
Virtanen Tom Lentopallo: Miehet C (joukkue)
Spesia
Vuorinen Satu Lentopallo: Miehet C (joukkue)
Spesia
Spesia (joukkue) Lentopallo: Miehet C Spesia

Etelä-Savon Koulutus Oy

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Hulkkonen Pekka Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Juutilainen Veli Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Kiviluoto Lassi Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Kivimäki Antti Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Pohjolainen Jarmo Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Rytkönen Tapani Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Takkinen Jukka Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Tolvanen Asko Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Esedu
Esedu (joukkue) Lentopallo: Miehet 50A Esedu

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Eronkoski Sanna Lentopallo: Naiset B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Hietala Veijo Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Järvisalo Leena Lentopallo: Naiset B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Kiiveri Minna Lentopallo: Naiset B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Leiviskä Antti Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Liukkonen-Karvosenoja Jaana Lentopallo: Naiset B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Madetoja Juhani Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Palo Taina Lentopallo: Naiset B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Palola Anu Lentopallo: Naiset B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Parhiala Marko Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Pihlaja-Vihelä Eliisa Lentopallo: Naiset B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Roimela Ville Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Saastamoinen Harri Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Sarja Juha Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Sarja Lasse Lentopallo: Miehet B (joukkue)
Koulutuskeskus JEDU
Koulutuskeskus Jedu (joukkue) Lentopallo: Miehet B Koulutuskeskus JEDU
Koulutuskeskus Jedu (joukkue) Lentopallo: Naiset B Koulutuskeskus JEDU

Kemi-Tornionlaakson koulutuskuntayhtymä Lappia

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Anttila Jarmo Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Holpainen Jyrki Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Hutakangas Timo Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Keskimölö Pekka Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Matala Veijo Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Niemi Risto Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Oravainen Erkki Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Siimes Aslak Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Toratti Markku Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Veikkolainen Jorma Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Ammattiopisto Lappia
Ammattiopisto Lappia (joukkue) Lentopallo: Miehet 50A Ammattiopisto Lappia

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Jylhä Aija Lentopallo: Naiset A (joukkue)
Kpedu
Keski-Oja Leila Lentopallo: Naiset A (joukkue)
Kpedu
Lukkarila Päivi Lentopallo: Naiset A (joukkue)
Kpedu
Niemelä Outi Lentopallo: Naiset A (joukkue)
Kpedu
Nissilä Satu Lentopallo: Naiset A (joukkue)
Kpedu
Pollari Minna Lentopallo: Naiset A (joukkue)
Kpedu
Kpedu (joukkue) Lentopallo: Naiset A Kpedu

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Hirn Jouko Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Kurki Pekka Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Lehikoinen Jyrki Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Salomäki Harri Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Shulz Kai Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Tuura Paavo Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Ylinampa Vesa Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Ziolkowski Viktor Lentopallo: Miehet 58A (joukkue)
Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä
Keski-Uudenmaan Koulutuskuntayhtymä Mäntsälä (joukkue) Lentopallo: Miehet 58A Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Mäntsälä

Koulutuskuntayhtymä Tavastia

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Eklöf Senja Lentopallo: SAKUjoukkue Naiset (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Kulmanen Eeva Lentopallo: SAKUjoukkue Naiset (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Törmänen Päivi Lentopallo: SAKUjoukkue Naiset (joukkue)
Ammattiopisto Tavastia
Ammattiopisto Tavastia (joukkue) Lentopallo: SAKUjoukkue Naiset Ammattiopisto Tavastia

Oulun seudun koulutuskuntayhtymä

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Ahonpää Seija Lentopallo: Naiset A (joukkue)
OSAO
Halme Aira Lentopallo: Naiset A (joukkue)
OSAO
Hölttä Tuija Lentopallo: Naiset A (joukkue)
OSAO
Saarela Anna-Mari Lentopallo: Naiset A (joukkue)
OSAO
Törmänen Paula Lentopallo: Naiset A (joukkue)
OSAO
Väisänen Henna Lentopallo: Naiset A (joukkue)
OSAO
Osao (joukkue) Lentopallo: Naiset A OSAO

SAKU ry

Koulutuksenjärjestäjälle ei löytynyt yhtään ilmoittautumista.

SAKU ry

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Mantila-Savolainen Sari SAKU ry
Uskalinmäki Miia SAKU ry

Turun kaupunki

Nimi/Joukkueen nimi Sarja/sarjat: laji/lajit Oppilaitos
Kaskela Ahti Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Kuronen Jari Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Lehtinen Auli Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Lähde Seppo Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Mattila Liisi Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Melasniemi Marjukka Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Siimesvaara Tapani Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Tirkkonen Rauno Lentopallo: Miehet 50A (joukkue)
Turun ammatti-instituutti
Virtamo Heikki Turun ammatti-instituutti
Turun Ammatti-Instituutti (joukkue) Lentopallo: Miehet 50A Turun ammatti-instituutti


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net