Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet sarjoittain
 

04.-05.09.2021, Syyskisat (henkilöstö) - Ilmoittautuneet sarjoittain

| Ilmoittautuneet oppilaitoksittain | Joukkuesarjat |

Yksilöilmoittautumiset:

Frisbeegolf: Miehet

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Haapiainen Sakke Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Koivukangas Samuli Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Frisbeegolf: Naiset

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Saappaanheitto: M60

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ylinampa Vesa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Saappaanheitto: NYL

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Lindström Ida POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

Saappaanheitto: N50

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kiiveri Minna Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Lehtonen Satu Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Nuotiomaa Irmeli Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Paavonen Raili POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

Saappaanheitto: N40

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hiltunen Marika Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Koskinen Heli Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Saappaanheitto: MYL

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Haapiainen Sakke Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Joona Tero POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

Saappaanheitto: M40

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kalanen Antti Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kivimäki Sami Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Markkola Samuli Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Saappaanheitto: N60

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kemppi Marja-Leena Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Saappaanheitto: M50

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Alapiha Ari-Pekka POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Merilehto Heimo Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sironen Pasi POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Suhonen Pasi Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Yleisurheilu: N60

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kemppi Marja-Leena 100 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kemppi Marja-Leena keihäs Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kemppi Marja-Leena kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kemppi Marja-Leena kuula Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kemppi Marja-Leena painonheitto Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kemppi Marja-Leena pituus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Nurmi Anne 100 m Keudan Pekka Halosen akatemia Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nurmi Anne keihäs Keudan Pekka Halosen akatemia Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nurmi Anne korkeus Keudan Pekka Halosen akatemia Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nurmi Anne pituus Keudan Pekka Halosen akatemia Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Yleisurheilu: M60

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Nissinen Hannu kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Ylinampa Vesa 100 m Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ylinampa Vesa keihäs Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ylinampa Vesa kiekko Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ylinampa Vesa kuula Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ylinampa Vesa painonheitto Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ylinampa Vesa pituus Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Yleisurheilu: N50

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kaihlajärvi Päivi maastojuoksu POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Kiiveri Minna keihäs Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Kiiveri Minna kuula Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Lehtonen Satu 100 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu 5-ottelu Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu 800 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu keihäs Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu korkeus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu kuula Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu painonheitto Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Lehtonen Satu pituus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Nuotiomaa Irmeli keihäs Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nuotiomaa Irmeli kiekko Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nuotiomaa Irmeli kuula Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Paavonen Raili 100 m POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Paavonen Raili kuula POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

Yleisurheilu: M50

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Korhonen Hannu 100 m POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Korhonen Hannu 800 m POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Korhonen Hannu maastojuoksu POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Merilehto Heimo 100 m Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Merilehto Heimo kiekko Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Merilehto Heimo korkeus Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Merilehto Heimo painonheitto Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Merilehto Heimo pituus Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mäntyharju Kari SAKUcooper Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Mäntyharju Kari maastojuoksu Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Sironen Pasi keihäs POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Sironen Pasi kiekko POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Sironen Pasi kuula POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Suhonen Pasi 100 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi 5-ottelu Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi 800 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi SAKUcooper Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi keihäs Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi korkeus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi kuula Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi maastojuoksu Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi painonheitto Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suhonen Pasi pituus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Yleisurheilu: N40

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hiltunen Marika 100 m Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiltunen Marika 5-ottelu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiltunen Marika 800 m Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiltunen Marika keihäs Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiltunen Marika kiekko Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiltunen Marika kuula Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiltunen Marika painonheitto Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiltunen Marika pituus Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hosio Sanna 100 m Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hosio Sanna 800 m Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hosio Sanna maastojuoksu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hosio Sanna pituus Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Koskinen Heli 800 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Koskinen Heli keihäs Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Koskinen Heli kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Koskinen Heli kuula Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Koskinen Heli painonheitto Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi 100 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi 5-ottelu Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi 800 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi keihäs Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi korkeus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi kuula Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi painonheitto Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Suopanki Outi pituus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Uskalinmäki Miia keihäs SAKU ry SAKU ry
Uskalinmäki Miia kuula SAKU ry SAKU ry

Yleisurheilu: M40

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Kalanen Antti 100 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kalanen Antti 800 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kalanen Antti korkeus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kalanen Antti pituus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kivimäki Sami keihäs Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kivimäki Sami kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kivimäki Sami kuula Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kivimäki Sami painonheitto Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Markkola Samuli 100 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Markkola Samuli 800 m Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Markkola Samuli SAKUcooper Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Markkola Samuli keihäs Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Markkola Samuli kiekko Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Markkola Samuli korkeus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Yleisurheilu: NYL

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Lumiaro Pirjo maastojuoksu POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä
Muittari Raija maastojuoksu Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Yleisurheilu: MYL

Nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Joona Tero kuula POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

| Yksilösarjat |

Joukkueilmoittautumiset:

Beach volley: Kilpasarja miehet (2 pelaajaa)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Koulutuskeskus Jedu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Spesia Sa-Ja Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Spesia Sa-Pe Spesia Ammattiopisto Spesia Oy

Beach volley: Kilpasarja naiset (2 pelaajaa)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Spesia Pa-Ha Spesia Ammattiopisto Spesia Oy

Beach volley: Sekasarja (2 pelaajaa)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Pasi Ja Leisku Kpedu Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Spesia Ha-Pe Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Spesia He-Sa Spesia Ammattiopisto Spesia Oy
Spesia Sa-Ja Spesia Ammattiopisto Spesia Oy

Beach volley: Harrastesarja (2-3 pelaajaa)

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Frisbeegolf: Joukkue naiset (2 heittäjää)

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Frisbeegolf: Joukkue miehet (2 heittäjää)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Keuda Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Poke POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

Pesäpallo: Sekajoukkue (9-12 pelaajaa)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Poke POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä

Pesäpallo: SAKU-joukkue

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

Petankki: Petankki (3-4 heittäjää)

Joukkueen nimi Laji Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Poke POKE Äänekosken ammatillisen koulutuksen kuntayhtymä


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net