Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet koulutuksenjärjestäjittäin
 

20.-22.04.2021, SAKUstars 2021 Antaa taidon näkyä - Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

AEL-Amiedu Oy

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ahmed Abdulqader Animaatiot (e)
Taitotalo
Pinola Senja Runot (e)
Taitotalo

Business College Helsinki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Kalda Elisabel -Alexandra Ryhmätanssit (l/R)
Business College Helsinki
Rchidi Amira Ryhmätanssit (l/R)
Business College Helsinki
Abdulrahim Sarmad Shakki (l)
Business College Helsinki
Afonichev Oleg Maalaukset (e)
Business College Helsinki
Akbari Fereshta Shakki (l)
Business College Helsinki
Al-Shara Saara Ryhmätanssit (l/R)
Business College Helsinki
Dzhanibekov Malik Shakki (l)
Business College Helsinki
Islam Nur Shakki (l)
Business College Helsinki
Kamelina Agata Shakki (l)
Business College Helsinki
Kontkanen Kasper Shakki (l)
Business College Helsinki
Lomalisa Jennifer Ryhmätanssit (l/R)
Business College Helsinki
Manadir Selma Ryhmätanssit (l/R)
Business College Helsinki
Mäenpää Antti Shakki (l)
Business College Helsinki
Mäntynen Petra Taidekäsityöt (e)
Business College Helsinki
Palmu Semi Shakki (l)
Business College Helsinki
Pylkkänen Elias Valokuvat (e)
Business College Helsinki
Rinkinen Milena Ryhmätanssit (l/R)
Business College Helsinki
Salomaa Aura Kirjoitelma (e)
Business College Helsinki
Suominen Jonatan Shakki (l)
Business College Helsinki
Tabai Himan Shakki (l)
Business College Helsinki
Ylisevä Jenny Ryhmätanssit (l/R)
Business College Helsinki
Zarrouk Samir Valokuvat (e)
Business College Helsinki
Business College Helsinki Will Rock You (R) Ryhmätanssit Business College Helsinki

EdupoliPointCollege Oy (Careeria)

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Bakhtiari Mostafa Yksinlaulu (l)
Careeria
Boman Tilda Lausunta (l)
Näytelmät (l)
Careeria
Jalas Ingrid Yksintanssi (l)
Careeria
Kesornnual Arrirat Julisteet (e)
Piirrostaide (e)
Careeria
Lepistö Miritza Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Careeria
Lindlöf-Mulli Malena Bändisolistikisa (l)
Karaoke (l)
Lausunta (l)
Näytelmät (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Videotarina (l)
Lauluryhmät (l/R)
Careeria
Paananen Taavi Julisteet (e)
Piirrostaide (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Careeria
Pennanen Catrin Piirrostaide (e)
Careeria
Puputti Taru Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Careeria
Rauha Hilppa Piirrostaide (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Careeria
Rytkö Roosa Karaoke (l)
Careeria
Ryyti Aila Lausunta (l/R)
Careeria
Simola Leena Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Careeria
Östergård Emelie Lausunta (l/R)
Careeria
Aila Ja Emelie (R) Lausunta Careeria
Malena&leena (R) Lauluryhmät Careeria

Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Barzola Leonardo Animaatiot (e)
Omnia
Bister Nea Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Datta Priyanka Yksintanssi (l)
Omnia
De Oliveira Luciano Videot (e/R)
Omnia
Eberhardt Meri Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Egamberdieva Amina Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Ekbom Sonja Mallin mukaan (l)
Omnia
Ekebom Emma Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Frisk Janne Konemusiikki (e)
Omnia
Gustafsson Jimi Animaatiot (e/R)
Videot (e/R)
Omnia
Hallikas Hilla Yksinlaulu (l)
Omnia
Havukainen Paavo Grafiikka (e)
Maalaukset (e)
Runot (e)
Omnia
Heino Valtteri Animaatiot (e/R)
Omnia
Ijaz Zeerak Videot (e)
Omnia
Jaakkola Enni Videot (e/R)
Omnia
Jafari Reza Videot (e/R)
Omnia
Jalal Hajali Videot (e/R)
Omnia
Johansson Tom Valokuvat (e)
Omnia
Jokiranta Peetu Shakki (l)
Omnia
Juslin Solveig Maalaukset (e)
Omnia
Järv Keitti Runot (e)
Omnia
Jääskelä Juho Rap-musiikki (l)
Omnia
Kamula Saana Videot (e/R)
Omnia
Karhu Anna-Sofia Kirjoitelma (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Klinecz Mira Yksintanssi (l)
Omnia
Korpela Titta Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Omnia
Koskinen Saara Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Kräkin Jessica Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Kuznetsov Alexey Videot (e/R)
Omnia
Laakkonen Lari Kuvanveisto (e)
Omnia
Lehtovaara Jukka Runot (e)
Omnia
Lindfors Reko Grafiikka (e)
Maalaukset (e)
Runot (e)
Omnia
Lohi Ella Videot (e/R)
Omnia
Luomalehto Heidi Animaatiot (e)
Maalaukset (e)
Runot (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Maevskiy Grigory Animaatiot (e/R)
Videot (e/R)
Omnia
Malmi Vilho Animaatiot (e)
Maalaukset (e)
Omnia
Malmstedt Erika Maalaukset (e)
Omnia
Martikainen Kaisa Maalaukset (e)
Omnia
Mikkola Mathilda Grafiikka (e)
Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Runot (e)
Omnia
Mäkelä Jonna Videot (e/R)
Omnia
Määttä Aava Kuvanveisto (e)
Runot (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Omnia
Määttänen Santeri Videot (e/R)
Omnia
Möttönen Aapo Animaatiot (e/R)
Videot (e/R)
Omnia
Nadhim Ahmed Videot (e)
Omnia
Niiniaro Catherine Videot (e/R)
Omnia
Oinonen Sofia Lausunta (l)
Omnia
Ojansuu Simona Runot (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Omnia
Paakkunainen Linnea Runot (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Pallaskivi Aava Lausunta (l)
Omnia
Parhamaa Aki Videot (e/R)
Omnia
Patjas Iida Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Patrikainen Valtteri Videot (e/R)
Omnia
Penttinen Matias Videot (e)
Omnia
Peura Inka Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Pitkänen Toni Rap-musiikki (l)
Videot (e/R)
Omnia
Pouru Roza Animaatiot (e)
Videot (e)
Omnia
Pousi Veera Animaatiot (e/R)
Omnia
Putikka Elli Videot (e/R)
Omnia
Pönniö Kia Maalaukset (e)
Omnia
Raad Salih Harith Videot (e/R)
Omnia
Rantanen Inga Animaatiot (e)
Omnia
Rantanen Vilja Videot (e/R)
Omnia
Reinikainen Aliisa Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Rekonen Saku Videot (e/R)
Omnia
Rezai Mehdi Videot (e/R)
Omnia
Roine Sade-Helmi Runot (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Roininen Elina Runot (e)
Omnia
Ryhänen Simo Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Omnia
Saarinen Anni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Salonen Nora Grafiikka (e)
Runot (e)
Omnia
Sandström Jaana Videot (e/R)
Omnia
Silaste Kaius Videot (e)
Animaatiot (e/R)
Omnia
Siljama Joona Animaatiot (e/R)
Omnia
Sissonen Milja Animaatiot (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvat (e)
Omnia
Sviatyi Oleksii Videot (e/R)
Omnia
Tammi Matti Videot (e/R)
Omnia
Tanskanen Selina Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Tanskanen Sonja Animaatiot (e)
Omnia
Tanto Sera Valokuvat (e)
Omnia
Tapper Valo Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Tarvas Ella Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Valokuvat (e)
Omnia
Tattari Emma Grafiikka (e)
Kirjoitelma (e)
Maalaukset (e)
Omnia
Toivonen Ninni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Tolonen Tuomas Maalaukset (e)
Runot (e)
Omnia
Topaloglu Gülen Runot (e)
Valokuvat (e)
Omnia
Tuunainen Nedo Kuvanveisto (e)
Omnia
Vaara Inka Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Vahtola Olli Runot (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Velin Marika Kirjoitelma (e)
Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Omnia
Viljakainen Olga Videot (e)
Omnia
Viljanen Maiju Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Runot (e)
Omnia
Wolff Elizabeth Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Ylitolonen Noora Runot (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Omnia
Zou Danyi Videot (e)
Omnia
Ella Lohi Ja Aki Parhamaa (R) Videot Omnia
Enni Jaakkola, Elli Putikka Ja Vilja Rantanen (R) Videot Omnia
Grigory Maevskiy, Aapo Möttönen Ja Valtteri Heino (R) Animaatiot Omnia
Hajali Jalal Ja Harith Raad Salih (R) Videot Omnia
Jaana Sandström, Catherine Niiniaro Ja Alexey Kuznetsov (R) Videot Omnia
Jimi Gustafsson Ja Joona Siljama (R) Animaatiot Omnia
Jimi Gustafsson, Grigory Maevskiy Ja Aapo Möttönen (R) Videot Omnia
Mehdi Rezai, Jonna Mäkelä Ja Reza Jafari (R) Videot Omnia
Saana Kamula Ja Valtteri Patrikainen (R) Videot Omnia
Saku Rekonen, Oleksii Sviatyi Ja Matti Tammi (R) Videot Omnia
Toni Pitkänen, Santeri Määttänen Ja Luciano De Oliveira (R) Videot Omnia
Veera Pousi Ja Kaius Silaste (R) Animaatiot Omnia

Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Domingos Madonna Piirrostaide (e)
Valokuvat (e)
Videotarina (l)
Videot (e)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Inevatov Alexander Soolosoittimet (l)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Mielonen Miia Maalaukset (e)
Saimaan ammattiopisto Sampo
Smolander Suvi Kirjoitelma (e)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Runot (e)
Yksinlaulu (l)
Saimaan ammattiopisto Sampo

Etelä-Savon Koulutus Oy

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Huupponen Elias Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Hämäläinen Laura Valokuvat (e)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Joronen Toni Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Kasanen Valentyna Valokuvat (e)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Manninen Heidi Piirrostaide (e)
Runot (e)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Pulliainen Nonsi Yksintanssi (l)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Rita Kimmo Kirjoitelma (e)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Sulaiman Norchin Kirjoitelma (e)
Runo tunnissa (l)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Väisänen Mira Piirrostaide (e)
Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki
Mikrotetut Kissat (R) Soitinyhtyeet ja bändit Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki

Helsingin kaupunki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Niang El Hadji Cheikh Sene Mbacke Laulaja-lauluntekijä (l)
Yksintanssi (l)
Stadin AO
Ahva Teresa Julisteet (e)
Stadin AO
Al Obaidi Rusul Näytelmät (l/R)
Stadin AO
Al-Dulaimi Arshed Shakki (l)
Stadin AO
Al-Saman Mohammed Lauluryhmät (l/R)
Stadin AO
Aro Tiia Julisteet (e)
Stadin AO
Asad Khatib Hassan Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Aziz Abdul Näytelmät (l/R)
Stadin AO
Bilgic Bünyamin Konemusiikki (e)
Stadin AO
Björkman Petra Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Carlson Aino Runot (e)
Stadin AO
Chen Xiaofei Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin AO
Eftekhari Rasoul Näytelmät (l/R)
Stadin AO
Escarti Christina Valokuvat (e)
Stadin AO
Falenius Susanna Julisteet (e)
Stadin AO
Grigoreva Tatiana Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Grönroos Max Konemusiikki (e)
Stadin AO
Hakkarainen Raisa Mallin mukaan (l)
Stadin AO
Hamal Janhabi Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Videotarina (l)
Stadin AO
Heikkinen Antti Julisteet (e)
Stadin AO
Heikkinen Eetu Konemusiikki (e)
Stadin AO
Hänninen Oona Videotarina (l)
Videot (e)
Stadin AO
Iaskevich Elvira Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Videotarina (l)
Stadin AO
Issakainen Pirita Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin AO
Jokiranta Anastasia Kuvanveisto (e)
Taidekäsityöt (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Videotarina (l)
Stadin AO
Joutsenhovi Joahanna Yksinlaulu (l)
Stadin AO
Kanervo Karoliina Julisteet (e)
Stadin AO
Karkkolainen Antti Julisteet (e)
Stadin AO
Keski-Korhonen Gabriel Konemusiikki (e)
Stadin AO
Kiljunen Timi Piirrostaide (e)
Stadin AO
Kim Eun Jung Valokuvataidetta päivässä (l)
Videotarina (l)
Stadin AO
Kolyasnikova Vera Julisteet (e)
Stadin AO
Kovanen Mikko Valokuvat (e)
Stadin AO
Kuusela Lotta Julisteet (e)
Stadin AO
Kylmälä Niko Julisteet (e)
Stadin AO
Laakkonen Emilja Valokuvat (e)
Yksinlaulu (l)
Stadin AO
Lackman Johanna Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Laitinen Emmi Julisteet (e)
Stadin AO
Laukkanen Viivi Karaoke (l)
Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Lehto Anni Julisteet (e)
Stadin AO
Leimu Selina Julisteet (e)
Stadin AO
Lindholm Kasimir Konemusiikki (e)
Stadin AO
Marsch Nuutti Konemusiikki (e)
Stadin AO
Menekse Anastasia Runot (e)
Stadin AO
Mikkonen Markku Kirjoitelma (e)
Runo tunnissa (l)
Runot (e)
Stadin AO
Mokonen Filmon Laulaja-lauluntekijä (l)
Stadin AO
Mukhlif Tala'at Lauluryhmät (l/R)
Stadin AO
Nappari Sonja Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin AO
Nuutinen Niko Konemusiikki (e)
Stadin AO
Okeke Emmanuel Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Omar Dalia Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Oppusunggu Harry Shakki (l)
Stadin AO
Ormaa Marcus Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Stadin AO
Owusu-Ansah Julia Sarjakuvat (e)
Stadin AO
Packalen Lilli Kuvanveisto (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Pelkonen Sanna-Maria Karaoke (l)
Stadin AO
Pulkkinen Eetu Yksinlaulu (l)
Stadin AO
Pöllänen Anni Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Rahmani Haroun Soolosoittimet (l)
Yksinlaulu (l)
Stadin AO
Rajasuo Anni Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Rinne Mikki Julisteet (e)
Stadin AO
Rintala Tinka Julisteet (e)
Stadin AO
Saarinen Inka Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
Stadin AO
Saarinen Tia Julisteet (e)
Stadin AO
Savinskaia Oksana Julisteet (e)
Stadin AO
Sawiz Farkhunda Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Sawiz Nilofar Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Sinkkonen Jyri Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Suonpää Jenni Julisteet (e)
Videot (e)
Stadin AO
Tamasoki Abbaseh Makkieh Yksinlaulu (l)
Stadin AO
Turunen Satu Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Stadin AO
Valjakka Auli Runo tunnissa (l)
Stadin AO
Veikkolainen Miika Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Stadin AO
Vlasenko Ilona Kuvanveisto (e)
Stadin AO
Zumaizim Noor Lauluryhmät (l/R)
Stadin AO
Draamaryhmä (R) Näytelmät Stadin AO
Jardile (R) Lauluryhmät Stadin AO

Hengitysliitto ry

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Kirkanen Janika Mallin mukaan (l)
Luovi Itä - Suomi, Liperi
Kotoaro Riina Karaoke (l)
Luovi Itä - Suomi, Liperi

Invalidisäätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Hiltunen Taneli Maalaukset (e)
Ammattiopisto Live
Kaski Alisa Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Live
Korkolainen Emilia Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Live
Kovbasenko Maxim Shakki (l)
Ammattiopisto Live
Laine Ada Runot (e)
Ammattiopisto Live
Mattila Maija Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Live
Mokki Ida Ryhmätanssit (l/R)
Ammattiopisto Live
Väisänen Aapo Kirjoitelma (e)
Ammattiopisto Live
Alisa Ja Ida (R) Ryhmätanssit Ammattiopisto Live
Maija Ja Emilia (R) Ryhmätanssit Ammattiopisto Live

Itä-Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Jääskeläinen Jonna Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Samiedu
Saario Juha Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Samiedu

Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Keller Fanni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Komu Aino Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus JEDU
Koutonen Jenna Karaoke (l)
Koulutuskeskus JEDU
Myllymäki Fanni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus JEDU
Pirnes Arttu Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Taidekäsityöt (e)
Koulutuskeskus JEDU
Röyttä Taru Piirrostaide (e)
Koulutuskeskus JEDU

Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Boesen August Konemusiikki (e)
Koulutuskuntayhtymä Gradia
Musakina Uliana Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskuntayhtymä Gradia
Suominen Susa Piirrostaide (e)
Koulutuskuntayhtymä Gradia

Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Kauppinen Jonna Valokuvataidetta päivässä (l)
Kainuun ammattiopisto
Komulainen Jesse Tietokonegrafiikka (e)
Kainuun ammattiopisto
Korhonen Riitta Kirjoitelma (e)
Näytelmät (l)
Runo tunnissa (l)
Runot (e)
Kainuun ammattiopisto
Lahtinen Heidi Runo tunnissa (l)
Kainuun ammattiopisto
Polvinen Oona Piirrostaide (e)
Kainuun ammattiopisto
Tervola Taina Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvat (e)
Kainuun ammattiopisto
Vierto Jenna Karaoke (l)
Näytelmät (l)
Runo tunnissa (l)
Kainuun ammattiopisto

Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Hotakainen Paula Runo tunnissa (l)
Runot (e)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU
Kolppanen Iiro Maalaukset (e)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU
Niemelä Annika Piirrostaide (e)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU
Ojala Camilla Maalaukset (e)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU
Sisask Kätriin Maalaukset (e)
Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU

Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Annanolli Viljami Valokuvat (e)
Keuda
Eager Page Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Eklund Asta Kirjoitelma (e)
Valokuvat (e)
Keuda
Engblom Jana Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Flythström Reetta Taidekäsityöt (e)
Keuda
Haapala Pekka Valokuvataidetta päivässä (l)
Keuda
Hartikainen Mira Runo tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Keuda
Heikonen Jemina Videotarina (l)
Keuda
Helenius Patrik Bändisolistikisa (l)
Karaoke (l)
Lauluryhmät (l/R)
Keuda
Holanti Jeanette Videotarina (l)
Keuda
Immonen Nea Julisteet (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Islander Piia Valokuvataidetta päivässä (l)
Keuda
John Johannes Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Keuda
Jokinen Henna Sarjakuvat (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Jämsen Meri Yksinlaulu (l)
Keuda
Kakkonen Ripsa Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Kaljo Liis Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Kannikoski Ruut Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Lauluryhmät (l/R)
Keuda
Karlsson Taika Sarjakuvat (e)
Keuda
Karttunen Pietari Rap-musiikki (l/R)
Keuda
Kokkoniemi Milla-Maria Valokuvataidetta päivässä (l)
Keuda
Kosonen Paola Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Keuda
Kotakorpi Elia Valokuvat (e)
Keuda
Kourula Riitta Valokuvat (e)
Keuda
Kuivalainen Elina Valokuvat (e)
Keuda
Kuusela Ella Julisteet (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Keuda
Laasala Sanni Julisteet (e)
Keuda
Laukkarinen Henri Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvat (e)
Keuda
Lehmusmies Saana Maalaukset (e)
Keuda
Lokka Eila Videotarina (l)
Keuda
Lätti Aapo Julisteet (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Keuda
Manochat Sunisa Bändisolistikisa (l)
Yksinlaulu (l)
Keuda
Merzlyakova Sofia Valokuvataidetta päivässä (l)
Keuda
Mokki Jonne Valokuvat (e)
Keuda
Mustonen Jonna Grafiikka (e)
Keuda
Muukkonen Veeti Videotarina (l)
Keuda
Niemenoja Ruska Bändisolistikisa (l)
Keuda
Nissinen Carita Valokuvat (e)
Keuda
Nurmi Isabella Julisteet (e)
Valokuvat (e)
Keuda
Ogur Ali Taidekäsityöt (e)
Keuda
Orava Jesse Shakki (l)
Keuda
Paas Cätlin Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Pakarinen Helena Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Keuda
Pekkarinen Tatu Animaatiot (e)
Julisteet (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Keuda
Pennanen Jemina Animaatiot (e)
Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Keuda
Perunka Petrus Piirrostaide (e)
Keuda
Piilo Petro Valokuvataidetta päivässä (l)
Videotarina (l)
Keuda
Repo Alexandra Valokuvataidetta päivässä (l)
Keuda
Salmela Elias Animaatiot (e)
Keuda
Salminen Suvi Animaatiot (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Sarström Tia Videot (e)
Keuda
Saukkola Oscar Konemusiikki (e)
Rap-musiikki (l)
Keuda
Schreiber Frida Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Simonova Margarita Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Keuda
Suni Maija Animaatiot (e)
Keuda
Torsti Salla Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Keuda
Turkkila Miro Valokuvat (e)
Keuda
Turpeinen Tiina Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Valli Modoy Heidi Animaatiot (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Keuda
Vinkki Aki Rap-musiikki (l)
Keuda
Ålberg Mico Bändisolistikisa (l)
Rap-musiikki (l/R)
Keuda
Ruut & Patrik (R) Lauluryhmät Keuda
Valentin & Ålberg (R) Rap-musiikki Keuda

Kiipulasäätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aartolahti Jasmine Piirrostaide (e)
Kiipulan ammattiopisto
Lehtonen Leevi Runot (e)
Kiipulan ammattiopisto
Tuominen Enni Maalaukset (e)
Kiipulan ammattiopisto

Kisakalliosäätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Lakanen Sini Karaoke (l)
Kisakallion Urheiluopisto
Vikstedt Ronja Yksintanssi (l)
Kisakallion Urheiluopisto

Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aartolahti Janette Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Alanko Mikael Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Aparova Inga Videot (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Grönholm Mira Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Heikkinen Anitra Shakki (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Hursti Susanna Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Hyttinen Sipsu Runo tunnissa (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Hämäläinen Venla Maalaukset (e)
Videot (e/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Ivanoff Julia Maalaukset (e)
Videot (e/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Kaasalainen Katri Maalaukset (e)
Videot (e/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Kalkas Salla Runo tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Karhula Eemil Maalaukset (e)
Videot (e/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Kataja Aino Maalaukset (e)
Videot (e/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Korhonen Jouni Valokuvataidetta päivässä (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Mäkinen Joonas Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Mäkinen Senni Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Pelkonen Matleena Soolosoittimet (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Rajanen Tuukka Karaoke (l)
Rap-musiikki (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Rosa Rosalina Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Saarinen Taru Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Saukonoja Miko Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Sikanen Eila Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Suutari Sonja Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Säntti Jesse Rap-musiikki (l)
Runo tunnissa (l)
Koulutuskeskus Salpaus
Tammisto Minni Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Tiittanen Johanna Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Wiman Maija Maalaukset (e)
Koulutuskeskus Salpaus
Ylöstalo Lilian Lauluryhmät (l/R)
Koulutuskeskus Salpaus
Kaarisillan Mediakakkoset (R) Videot Koulutuskeskus Salpaus
Kaarsillan Musakakkoset (R) Lauluryhmät Koulutuskeskus Salpaus

Koulutuskuntayhtymä Tavastia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Kataja Annika Taidekäsityöt (e)
Ammattiopisto Tavastia

Kouvolan kaupunki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ridal Igor Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Fagerlund Mira Yksintanssi (l)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Inberg Sini Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Kaigorodtceva Olga Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Liimatta Lotta Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Makunen Pinja Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Marmor Jimi Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Masliukova-Malova Valeriia Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Myyryläinen Ninni Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Niemitalo Jyry Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Nousiainen Lotta Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Palomäki Kirsi-Mara Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Partanen Anni Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Petuhov Anton Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Pulli Leena Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Riipulk Ekaterina Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Skippari Riikka Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Tiainen Jimi Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Tyyskä Eveliina Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Vainikka Martta Piirrostaide (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Valta Mio Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Virtanen Arttu Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto
Vuorio Neea Maalaukset (e)
Kouvolan seudun ammattiopisto

Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Herranen Santeri Videot (e/R)
Luksia
Holm Emilia Tietokonegrafiikka (e)
Luksia
Lehtonen Antti Runo tunnissa (l)
Runot (e)
Luksia
Likolammi Samuli Tietokonegrafiikka (e)
Luksia
Lähteenmaa Tuomas Videot (e/R)
Luksia
Porrassalmi Oona Julisteet (e)
Luksia
Puuppo Samuel Julisteet (e)
Luksia
Salmijärvi Alex Julisteet (e)
Luksia
Tontti Lucas Tietokonegrafiikka (e)
Luksia
Herranen-Lähteenmaa (R) Videot Luksia

Länsirannikon Koulutus Oy Winnova

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ahola Emmi Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Asp Meri Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Batchikoff Anna Runot (e)
Videot (e)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Buran Neea Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Grönman Elisa Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Hakala Aino Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Hattukangas Janna Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Hiittenkallio Mira Karaoke (l)
Mallin mukaan (l)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Huhtala Laura Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Ikävalko Milla-Roosa Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Juhola Emilia Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Järvensivu Jemina Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Kaaresmaa Lassi Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Kangasniemi Vilma Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Kuusisto Jasimin Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Leino Saara Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Luotola Ella Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Mäkinen Ada Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Perälä Fanni Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Pihlava Ronja Mallin mukaan (l)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Raita Elli-Noora Taidetta kahdessa tunnissa (l)
TikTok-tanssi (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Rajahalme Enni Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Ranta Nuppu-Helmi Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Räihä Juulia Runot (e)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Saarni Mella Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Sandberg Nelli Yksintanssi (l)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Santonen Sami Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Tukkikoski Julia Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Vastamäki Neea Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Vepsä Emmi Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Vuorisalo Veera Videot (e/R)
Länsirannikon Koulutus Oy WinNova
Winnovan Villasukat (R) Videot Länsirannikon Koulutus Oy WinNova

Raahen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Hautamäki Vivian Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker
Juusola Jessica Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker
Kela Eira Grafiikka (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker
Käsnänen Inka Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker
Mattila Kaisa Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker
Niemelä Katja Julisteet (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker
Ravander-Määttä Enni Valokuvat (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker
Takkunen Jonna Grafiikka (e)
Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker

Raision seudun koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Paul Joanna Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Taseko

Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Alppimaa Niki Kirjoitelma (e)
Riveria
Bogdanova Olga TikTok-tanssi (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Riveria
Goncharov Evgeni Konemusiikki (e)
Ryhmätanssit (l/R)
Videot (e/R)
(/R)
Riveria
Hartikka Timi Piirrostaide (e)
Riveria
Hentelä Petri Konemusiikki (e)
Riveria
Hämäläinen Siiri Tietokonegrafiikka (e)
Riveria
Hämäläinen Tuomo Maalaukset (e)
Runot (e)
Riveria
Inin Demid Piirrostaide (e)
Riveria
Kaasinen Noora Runot (e)
Riveria
Kiiskinen Sari Maalaukset (e)
Riveria
Kiukas Petri Valokuvat (e/R)
Riveria
Koistinen Taina Valokuvataidetta päivässä (l)
Riveria
Koponen Essi Piirrostaide (e)
Riveria
Kostina Juliia TikTok-tanssi (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Riveria
Kovaleva Karina Taidekäsityöt (e)
Riveria
Laamanen Maija Maalaukset (e)
Riveria
Laubert Pihka Valokuvat (e/R)
Riveria
Lempiäinen Venla Tietokonegrafiikka (e)
Riveria
Nemtine Valeria Runot (e)
Riveria
Niemelä Ida Tietokonegrafiikka (e)
Riveria
Nissinen Kirsi Laulaja-lauluntekijä (l)
Riveria
Pitko Riina Piirrostaide (e)
Riveria
Pitkänen Mari Grafiikka (e)
Riveria
Puustinen Viivi Grafiikka (e)
Riveria
Ratilainen Pinja Valokuvat (e/R)
Riveria
Remez Anton Videot (e/R)
(/R)
Riveria
Rouvari Kira Maalaukset (e)
Riveria
Shchennikov Oleg Shakki (l)
Riveria
Sigunova Ekaterina Runo tunnissa (l)
Riveria
Simonen Nelli Maalaukset (e)
Riveria
Tahvanainen Lotta Ryhmätanssit (l/R)
Riveria
Tiihonen Janita Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Riveria
Verzilina Ekaterina Taidekäsityöt (e)
Riveria
Riveria1 (R) Valokuvat Riveria
Riveria2 (R) Riveria
Riveria2 (R) Videot Riveria
Riveria3 (R) Ryhmätanssit Riveria

SASKY koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Aaltonen Helmi Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Anttonen Minna Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Enqvist Anniina Sarjakuvat (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Videot (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Haapa-Aho Silja Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Haarala Mia Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Hajkova Eva Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Hakala Paula Piirrostaide (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Haukka Tara Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Havas Eero Maalaukset (e)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Heimola Gabriel Tietokonegrafiikka (e)
Videot (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Imberg Iiris Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Tietokonegrafiikka (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Isolammi Iina Karaoke (l)
Laulaja-lauluntekijä (l)
Runot (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Jaakola Joona Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Jalava Marika Talent (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Jefimovaite Aurelija Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Valokuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Jokela Elisa Tietokonegrafiikka (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Kaasinen Hanna Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Karhunen Iina Kuvanveisto (e)
Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Karru Jemina Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Keskinen Taru Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Kilpinen Anne-Mari Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Koskell Päivi Kuvanveisto (e)
Mallin mukaan (l)
Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Kujala Carla Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Källi Jenni Piirrostaide (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Kämäräinen Anne Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Kärki Severi Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Laine Eeva Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuus oppilaitos
Lehtonen Kati Piirrostaide (e)
Tietokonegrafiikka (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Lehtonen Laura Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Leponiemi Roosa Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Lähteenmäki Maiju Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Myllymäki Anniina Runo tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Mäkelä Virpi Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Mäkinen Iiris Sarjakuvat (e)
Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvat (e)
Videot (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Mäkinen Pinja Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Mäkinen Tero Sarjakuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Nikko Nadja Maalaukset (e)
Mallin mukaan (l)
Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Pihlajisto Terhi Mallin mukaan (l)
Valokuvataidetta päivässä (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Poskiparta Jesse Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Pyykkönen Jussi Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Raijas Minna Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Rajala Oliver Runot (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Rauhala Mari Maalaukset (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Riihikoski-Antila Kati Maalaukset (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Riihimäki Jani Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä
Rönni Aaro Videot (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten kauppaoppilaitos
Saano Kaisa Maalaukset (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Salokannel Siiri Maalaukset (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Salonen Ida Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Salonen Mikko Kuvanveisto (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Setälä Eeva-Maija Julisteet (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Siltala Jemina Valokuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Sironen Helga Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Sivonen Verna Maalaukset (e)
Sarjakuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Sundholm Sini Kuvanveisto (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Tarkkila Liisa Maalaukset (e)
Sarjakuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Toivonen Marja Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Vaajasaari Kati Kuvanveisto (e)
Mallin mukaan (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Varpula Marjo Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidekäsityöt (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Viljanen Jonna Julisteet (e)
Maalaukset (e)
Sarjakuvat (e)
Taidekäsityöt (e)
Tietokonegrafiikka (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos
Voutilainen Katja Liisa Taidekäsityöt (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Vuorinen Karoliina Maalaukset (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuus oppilaitos
Välimaa Janna-Julia Taidetta kahdessa tunnissa (l)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos
Yli-Erkkilä Markku Sarjakuvat (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä
Yli-Vainio Elmo Piirrostaide (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Vammalan ammattikoulu
Zingnika Ruta Piirrostaide (e)
SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos

Satakunnan koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Ranua Eveliina Tietokonegrafiikka (e)
Sataedu

Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Hakkarainen Toni Piirrostaide (e)
Savon ammattiopisto
Heiskanen Katrina Maalaukset (e)
Savon ammattiopisto
Kaikkonen Mea Tietokonegrafiikka (e)
Savon ammattiopisto
Kautto Vanessa Yksinlaulu (l)
Savon ammattiopisto
Lilja Tomi Rap-musiikki (l)
Savon ammattiopisto
Miettinen Laura Tietokonegrafiikka (e)
Valokuvat (e)
Savon ammattiopisto
Räsänen Linda Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Savon ammattiopisto
Salim Muhamed Konemusiikki (e)
Savon ammattiopisto
Vainikainen Kia Maalaukset (e)
Savon ammattiopisto
Valverde Martinez Jojichin Karaoke (l)
Savon ammattiopisto

Seinäjoen koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Jaakkola Anniina Piirrostaide (e)
Seinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu
Luoma Laura Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Seinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu

Tampereen Aikuiskoulutussäätiö

Koulutuksenjärjestäjälle ei löytynyt yhtään ilmoittautumista.

Tampereen kaupunki

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Adham Mohammed Rap-musiikki (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Assaad Nadia TikTok-tanssi (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Chen Anda Konemusiikki (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Eriksson Marjo Laulaja-lauluntekijä (l)
Yksinlaulu (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Haikonen Taneli Soolosoittimet (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Hautakangas Maria Soolosoittimet (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Hovivuori Julia Maalaukset (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Häyrinen Siina Julisteet (e/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Karlsson Joni Talent (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Kenttä Eveliina Piirrostaide (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Klemetti Nelli Julisteet (e)
Näytelmät (l/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Korkeamaa Roosa Näytelmät (l/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Markkinen Aleksi Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Miettinen Samuli Näytelmät (l/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Mäkelä Jani Näytelmät (l/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Nurminen Birgitta Runo tunnissa (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Paasi Veikko Karaoke (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Poukka Nea Piirrostaide (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Puustio Amanda Yksintanssi (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Rahkola Erika Tietokonegrafiikka (e)
Yksinlaulu (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Rantamäki Riina Maalaukset (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Saarinen Saara Maarit Valokuvat (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Sariola Nelli Julisteet (e/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Silvan Elli Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Tolvanen Jonna Mallin mukaan (l)
Piirrostaide (e)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Vaali Sara Runot (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Valkama Atte Soitinyhtyeet ja bändit (l/R)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Wallgrén Ronja Julisteet (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Wilson Blake Konemusiikki (e)
Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Aivomantelit (R) Näytelmät Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Siinan Ja Nellin Ryhmä (R) Julisteet Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU
Spagetti 9 (R) Soitinyhtyeet ja bändit Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU

Vaasan kaupunki Vamia

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Arif Sidra Taidetta kahdessa tunnissa (l)
VAMIA
Clarrice B. Clarin Jannah Karaoke (l)
Taidetta kahdessa tunnissa (l)
VAMIA
Duru Daniel Rap-musiikki (l)
VAMIA
Kakkuri Iiris Maalaukset (e)
VAMIA
Saari Eerika Runot (e)
VAMIA
Vinogradova Sofia Mallin mukaan (l)
Runo tunnissa (l)
VAMIA

Varalan Säätiö

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Asuinmaa Sanni Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Hautamäki Ella Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Heino Hanna Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Honkasalo Huugo Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Hännikäinen Christian Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Jafari Mahdi Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Kytölä Milka Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Leppinen Iida Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Mäkivaara Mila Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Mäkiä Suvi Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Numminen Otto Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Palokangas Nea Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Peltonen Candy Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Ramsten Niko Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Rantanen Jonne Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Riihiviita Vera Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Rytky Ella Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Ryömä Jesper Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Savikko Tiia Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Suhonen Neea Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Turkki Olivia Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Varonen Nelli Ryhmätanssit (l/R)
Varalan Urheiluopisto
Lpt31 (R) Ryhmätanssit Varalan Urheiluopisto

Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Nimi/Ryhmän nimi Sarja/sarjat Oppilaitos
Heiskanen Hanna Taidekäsityöt (e/R)
Ylä-Savon ammattiopisto
Ikonen Henna Yksinlaulu (l)
Ylä-Savon ammattiopisto
Kumpulainen Jasmin Piirrostaide (e)
Ylä-Savon ammattiopisto
Makarova Ekaterina Yksinlaulu (l)
Ylä-Savon ammattiopisto
Meriläinen Jenna Piirrostaide (e)
Ylä-Savon ammattiopisto
Mononen Oosa Taidekäsityöt (e/R)
Ylä-Savon ammattiopisto
Mähönen Arisa Karaoke (l)
Ylä-Savon ammattiopisto
Nuulamo Joona Soolosoittimet (l)
Ylä-Savon ammattiopisto
Oinonen Kaisa Runot (e)
Ylä-Savon ammattiopisto
Pietikäinen Vipaporn Karaoke (l)
Ylä-Savon ammattiopisto
Suutarinen Mervi Grafiikka (e)
Julisteet (e)
Kuvanveisto (e)
Maalaukset (e)
Piirrostaide (e)
Sarjakuvat (e)
Taidekäsityöt (e)
Valokuvataidetta päivässä (l)
Valokuvat (e)
Videotarina (l)
Ylä-Savon ammattiopisto
Väisänen Miro Runot (e)
Ylä-Savon ammattiopisto
Hanna Ja Oosa (R) Taidekäsityöt Ylä-Savon ammattiopisto


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net