Saku-ilmoittautumiset - Ilmoittautuneet sarjoittain
 

20.-22.04.2021, SAKUstars 2021 Antaa taidon näkyä - Ilmoittautuneet sarjoittain

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Ennakkosarjat:

Animaatiot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ahmed Abdulqader Taitotalo AEL-Amiedu Oy
Barzola Leonardo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Luomalehto Heidi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Malmi Vilho Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pekkarinen Tatu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pennanen Jemina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pouru Roza Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rantanen Inga Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Salmela Elias Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Salminen Suvi Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sissonen Milja Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Suni Maija Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Tanskanen Sonja Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Valli Modoy Heidi Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Grigory Maevskiy, Aapo Möttönen Ja Valtteri Heino (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Jimi Gustafsson Ja Joona Siljama (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Veera Pousi Ja Kaius Silaste (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Piirrostaide

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aartolahti Janette Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Aartolahti Jasmine Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Björkman Petra Stadin AO Helsingin kaupunki
Domingos Madonna Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Hakala Paula SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hakkarainen Toni Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Hartikka Timi Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Imberg Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Inin Demid Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Jaakkola Anniina Seinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Kenttä Eveliina Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Kesornnual Arrirat Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Kiljunen Timi Stadin AO Helsingin kaupunki
Kilpinen Anne-Mari SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Koponen Essi Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kumpulainen Jasmin Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Källi Jenni SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lehtonen Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Manninen Heidi Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Meriläinen Jenna Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Mikkola Mathilda Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Myyryläinen Ninni Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Niemelä Annika Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Nousiainen Lotta Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Paananen Taavi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Palomäki Kirsi-Mara Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Pennanen Catrin Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Pennanen Jemina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Perunka Petrus Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pirnes Arttu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Pitko Riina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Polvinen Oona Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Poukka Nea Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Pyykkönen Jussi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Rauha Hilppa Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Räsänen Linda Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Röyttä Taru Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Sawiz Farkhunda Stadin AO Helsingin kaupunki
Sawiz Nilofar Stadin AO Helsingin kaupunki
Suominen Susa Koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tarvas Ella Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tiainen Jimi Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Tolvanen Jonna Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Tyyskä Eveliina Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Vainikka Martta Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Varpula Marjo SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Velin Marika Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Väisänen Mira Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Yli-Vainio Elmo SASKY Koulutuskuntayhtymä, Vammalan ammattikoulu SASKY koulutuskuntayhtymä
Zingnika Ruta SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä

Grafiikka

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Havukainen Paavo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kela Eira Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Lindfors Reko Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mikkola Mathilda Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mustonen Jonna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pitkänen Mari Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Puustinen Viivi Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Salonen Nora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Takkunen Jonna Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Tattari Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Julisteet

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ahva Teresa Stadin AO Helsingin kaupunki
Aro Tiia Stadin AO Helsingin kaupunki
Falenius Susanna Stadin AO Helsingin kaupunki
Hautamäki Vivian Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Heikkinen Antti Stadin AO Helsingin kaupunki
Immonen Nea Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Juusola Jessica Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Kanervo Karoliina Stadin AO Helsingin kaupunki
Karkkolainen Antti Stadin AO Helsingin kaupunki
Kesornnual Arrirat Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Klemetti Nelli Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Kolyasnikova Vera Stadin AO Helsingin kaupunki
Kuusela Ella Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kuusela Lotta Stadin AO Helsingin kaupunki
Kylmälä Niko Stadin AO Helsingin kaupunki
Käsnänen Inka Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Laasala Sanni Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Laitinen Emmi Stadin AO Helsingin kaupunki
Lehto Anni Stadin AO Helsingin kaupunki
Leimu Selina Stadin AO Helsingin kaupunki
Lätti Aapo Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mattila Kaisa Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Niemelä Katja Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Nurmi Isabella Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Paananen Taavi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Pekkarinen Tatu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Porrassalmi Oona Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Puuppo Samuel Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Rinne Mikki Stadin AO Helsingin kaupunki
Rintala Tinka Stadin AO Helsingin kaupunki
Saarinen Tia Stadin AO Helsingin kaupunki
Salmijärvi Alex Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Savinskaia Oksana Stadin AO Helsingin kaupunki
Setälä Eeva-Maija SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Suonpää Jenni Stadin AO Helsingin kaupunki
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Wallgrén Ronja Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Siinan Ja Nellin Ryhmä (R) Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki

Kuvanveisto

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Jokiranta Anastasia Stadin AO Helsingin kaupunki
Karhunen Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Koskell Päivi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Laakkonen Lari Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Määttä Aava Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Packalen Lilli Stadin AO Helsingin kaupunki
Salonen Mikko SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Sundholm Sini SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tuunainen Nedo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vaajasaari Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Viljanen Maiju Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vlasenko Ilona Stadin AO Helsingin kaupunki

Maalaukset

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Ridal Igor Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Afonichev Oleg Business College Helsinki Business College Helsinki
Alanko Mikael Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Asad Khatib Hassan Stadin AO Helsingin kaupunki
Björkman Petra Stadin AO Helsingin kaupunki
Havas Eero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Havukainen Paavo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Heiskanen Katrina Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Hiltunen Taneli Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Hovivuori Julia Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Hämäläinen Tuomo Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Hämäläinen Venla Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Imberg Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Inberg Sini Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Ivanoff Julia Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Juslin Solveig Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kaasalainen Katri Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kaigorodtceva Olga Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Kakkuri Iiris VAMIA Vaasan kaupunki Vamia
Karhula Eemil Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kataja Aino Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kiiskinen Sari Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kolppanen Iiro Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Laamanen Maija Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Lehmusmies Saana Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Liimatta Lotta Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Lindfors Reko Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Luomalehto Heidi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Makunen Pinja Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Malmi Vilho Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Malmstedt Erika Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Marmor Jimi Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Martikainen Kaisa Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Masliukova-Malova Valeriia Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Mielonen Miia Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Mikkola Mathilda Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mäkelä Virpi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Joonas Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Niemitalo Jyry Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Nikko Nadja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ojala Camilla Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Omar Dalia Stadin AO Helsingin kaupunki
Partanen Anni Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Pennanen Jemina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Petuhov Anton Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Pirnes Arttu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Pulli Leena Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Pönniö Kia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rajasuo Anni Stadin AO Helsingin kaupunki
Rantamäki Riina Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Rauhala Mari SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Riihikoski-Antila Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Riipulk Ekaterina Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Rosa Rosalina Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rouvari Kira Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Räsänen Linda Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Saano Kaisa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Saarinen Taru Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Salokannel Siiri SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Sikanen Eila Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Simonen Nelli Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Sisask Kätriin Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Sivonen Verna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Skippari Riikka Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tarkkila Liisa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Tattari Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tolonen Tuomas Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tuominen Enni Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Vainikainen Kia Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Valta Mio Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Velin Marika Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Viljanen Maiju Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Virtanen Arttu Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Vuorinen Karoliina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Vuorio Neea Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Wiman Maija Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä

Sarjakuvat

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Enqvist Anniina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Havas Eero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Jokinen Henna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Karlsson Taika Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kilpinen Anne-Mari SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Tero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Owusu-Ansah Julia Stadin AO Helsingin kaupunki
Sivonen Verna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tarkkila Liisa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Tarvas Ella Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Yli-Erkkilä Markku SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä

Taidekäsityöt

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aaltonen Helmi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Anttonen Minna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Flythström Reetta Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Haapa-Aho Silja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Haarala Mia SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hajkova Eva SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Haukka Tara SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Jaakola Joona SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Jokiranta Anastasia Stadin AO Helsingin kaupunki
Kaasinen Hanna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Karhunen Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Karru Jemina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kataja Annika Ammattiopisto Tavastia Koulutuskuntayhtymä Tavastia
Keskinen Taru SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Koskell Päivi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kovaleva Karina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kujala Carla SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kämäräinen Anne SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kärki Severi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Laine Eeva SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lehtonen Laura SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Leponiemi Roosa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lähteenmäki Maiju SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäntynen Petra Business College Helsinki Business College Helsinki
Nikko Nadja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Ogur Ali Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ormaa Marcus Stadin AO Helsingin kaupunki
Pirnes Arttu Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Poskiparta Jesse SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Raijas Minna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Riihimäki Jani SASKY Koulutuskuntayhtymä SASKY koulutuskuntayhtymä
Salonen Ida SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Sironen Helga SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Toivonen Marja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Varpula Marjo SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Verzilina Ekaterina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Voutilainen Katja Liisa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hanna Ja Oosa (R) Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Tietokonegrafiikka

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Eager Page Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Engblom Jana Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Enqvist Anniina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Heimola Gabriel SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Holm Emilia Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Hämäläinen Siiri Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Imberg Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Immonen Nea Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Jokela Elisa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Jokinen Henna Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kaikkonen Mea Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Kakkonen Ripsa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kaljo Liis Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Komulainen Jesse Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Kosonen Paola Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Laukkarinen Henri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lehtonen Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lempiäinen Venla Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Likolammi Samuli Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Miettinen Laura Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Määttä Aava Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Niemelä Ida Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Ojansuu Simona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Paananen Taavi Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Paas Cätlin Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Rahkola Erika Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Ranua Eveliina Sataedu Satakunnan koulutuskuntayhtymä
Rauha Hilppa Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Ryhänen Simo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Salminen Suvi Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Schreiber Frida Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sissonen Milja Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tervola Taina Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Tontti Lucas Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Turpeinen Tiina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Valli Modoy Heidi Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Viljanen Jonna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä

Valokuvat

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Annanolli Viljami Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Domingos Madonna Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Eklund Asta Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Escarti Christina Stadin AO Helsingin kaupunki
Hartikainen Mira Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hämäläinen Laura Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Jefimovaite Aurelija SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Johansson Tom Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
John Johannes Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kasanen Valentyna Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Kotakorpi Elia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kourula Riitta Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kovanen Mikko Stadin AO Helsingin kaupunki
Kuivalainen Elina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kuusela Ella Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Laakkonen Emilja Stadin AO Helsingin kaupunki
Laukkarinen Henri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lepistö Miritza Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lätti Aapo Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Miettinen Laura Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Mokki Jonne Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Mäkinen Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Nissinen Carita Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nurmi Isabella Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pekkarinen Tatu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Puputti Taru Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Pylkkänen Elias Business College Helsinki Business College Helsinki
Ravander-Määttä Enni Koulutuskeskus Brahe/Mediakeskus Lybecker Raahen koulutuskuntayhtymä
Saarinen Saara Maarit Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Siltala Jemina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Simonova Margarita Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Sissonen Milja Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Tanto Sera Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tarvas Ella Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tervola Taina Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Topaloglu Gülen Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Turkkila Miro Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Veikkolainen Miika Stadin AO Helsingin kaupunki
Zarrouk Samir Business College Helsinki Business College Helsinki
Riveria1 (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Videot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aparova Inga Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Batchikoff Anna Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Domingos Madonna Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Enqvist Anniina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Heimola Gabriel SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hänninen Oona Stadin AO Helsingin kaupunki
Ijaz Zeerak Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mäkinen Iiris SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Nadhim Ahmed Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Penttinen Matias Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pouru Roza Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rönni Aaro SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten kauppaoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Sarström Tia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Silaste Kaius Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Suonpää Jenni Stadin AO Helsingin kaupunki
Viljakainen Olga Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Zou Danyi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ella Lohi Ja Aki Parhamaa (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Enni Jaakkola, Elli Putikka Ja Vilja Rantanen (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hajali Jalal Ja Harith Raad Salih (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Herranen-Lähteenmaa (R) Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Jaana Sandström, Catherine Niiniaro Ja Alexey Kuznetsov (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Jimi Gustafsson, Grigory Maevskiy Ja Aapo Möttönen (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kaarisillan Mediakakkoset (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Mehdi Rezai, Jonna Mäkelä Ja Reza Jafari (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Riveria2 (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Saana Kamula Ja Valtteri Patrikainen (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saku Rekonen, Oleksii Sviatyi Ja Matti Tammi (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Toni Pitkänen, Santeri Määttänen Ja Luciano De Oliveira (R) Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Winnovan Villasukat (R) Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova

Kirjoitelma

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Alppimaa Niki Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Eklund Asta Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Karhu Anna-Sofia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Mikkonen Markku Stadin AO Helsingin kaupunki
Rita Kimmo Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Salomaa Aura Business College Helsinki Business College Helsinki
Smolander Suvi Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Sulaiman Norchin Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Tattari Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Velin Marika Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Väisänen Aapo Ammattiopisto Live Invalidisäätiö

Runot

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Batchikoff Anna Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Carlson Aino Stadin AO Helsingin kaupunki
Havukainen Paavo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Hotakainen Paula Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Hämäläinen Tuomo Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Isolammi Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Järv Keitti Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kaasinen Noora Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Laine Ada Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Lehtonen Antti Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Lehtonen Leevi Kiipulan ammattiopisto Kiipulasäätiö
Lehtovaara Jukka Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lindfors Reko Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Luomalehto Heidi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Manninen Heidi Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Menekse Anastasia Stadin AO Helsingin kaupunki
Mikkola Mathilda Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Mikkonen Markku Stadin AO Helsingin kaupunki
Määttä Aava Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Nemtine Valeria Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Oinonen Kaisa Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Ojansuu Simona Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Paakkunainen Linnea Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pinola Senja Taitotalo AEL-Amiedu Oy
Rajala Oliver SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Roine Sade-Helmi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Roininen Elina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Räihä Juulia Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Saari Eerika VAMIA Vaasan kaupunki Vamia
Salonen Nora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Smolander Suvi Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Tolonen Tuomas Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Topaloglu Gülen Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vaali Sara Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Vahtola Olli Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Viljanen Maiju Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Väisänen Miro Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Ylitolonen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Konemusiikki

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Bilgic Bünyamin Stadin AO Helsingin kaupunki
Boesen August Koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Chen Anda Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Frisk Janne Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Goncharov Evgeni Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Grönroos Max Stadin AO Helsingin kaupunki
Heikkinen Eetu Stadin AO Helsingin kaupunki
Hentelä Petri Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Keski-Korhonen Gabriel Stadin AO Helsingin kaupunki
Lindholm Kasimir Stadin AO Helsingin kaupunki
Marsch Nuutti Stadin AO Helsingin kaupunki
Nuutinen Niko Stadin AO Helsingin kaupunki
Salim Muhamed Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Saukkola Oscar Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Wilson Blake Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki

TikTok-tanssi

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Assaad Nadia Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki

Ennakkosarjat | Livesarjat | Ilmoittautuneet oppilaitoksittain

Livesarjat:

Taidetta kahdessa tunnissa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Aartolahti Janette Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Anttonen Minna SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Arif Sidra VAMIA Vaasan kaupunki Vamia
Asad Khatib Hassan Stadin AO Helsingin kaupunki
Bister Nea Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Björkman Petra Stadin AO Helsingin kaupunki
Clarrice B. Clarin Jannah VAMIA Vaasan kaupunki Vamia
Eberhardt Meri Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Egamberdieva Amina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ekebom Emma Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Grigoreva Tatiana Stadin AO Helsingin kaupunki
Hamal Janhabi Stadin AO Helsingin kaupunki
Havas Eero SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Hursti Susanna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Hyttinen Sipsu Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Iaskevich Elvira Stadin AO Helsingin kaupunki
Issakainen Pirita Stadin AO Helsingin kaupunki
Jefimovaite Aurelija SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Jääskeläinen Jonna Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Karhu Anna-Sofia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Keller Fanni Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Korpela Titta Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Koskell Päivi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Koskinen Saara Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kräkin Jessica Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lackman Johanna Stadin AO Helsingin kaupunki
Laukkanen Viivi Stadin AO Helsingin kaupunki
Leponiemi Roosa SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Luoma Laura Seinäjoen koulutuskuntayhtymä Sedu Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Luomalehto Heidi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Musakina Uliana Koulutuskuntayhtymä Gradia Jyväskylän koulutuskuntayhtymä Gradia
Myllymäki Fanni Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Mäkelä Virpi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Okeke Emmanuel Stadin AO Helsingin kaupunki
Omar Dalia Stadin AO Helsingin kaupunki
Ormaa Marcus Stadin AO Helsingin kaupunki
Paakkunainen Linnea Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Packalen Lilli Stadin AO Helsingin kaupunki
Pakarinen Helena Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Patjas Iida Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Paul Joanna Taseko Raision seudun koulutuskuntayhtymä
Pennanen Jemina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Perälä Fanni Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Peura Inka Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Poskiparta Jesse SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Pyykkönen Jussi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Pöllänen Anni Stadin AO Helsingin kaupunki
Raita Elli-Noora Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Rajasuo Anni Stadin AO Helsingin kaupunki
Reinikainen Aliisa Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Roine Sade-Helmi Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saarinen Anni Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Saario Juha Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Salonen Ida SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Sawiz Farkhunda Stadin AO Helsingin kaupunki
Sawiz Nilofar Stadin AO Helsingin kaupunki
Sinkkonen Jyri Stadin AO Helsingin kaupunki
Tanskanen Selina Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tapper Valo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tiihonen Janita Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Toivonen Ninni Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Tolvanen Jonna Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Torsti Salla Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Turunen Satu Stadin AO Helsingin kaupunki
Vaajasaari Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Vaara Inka Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Vahtola Olli Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Varpula Marjo SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Välimaa Janna-Julia SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Wolff Elizabeth Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ylitolonen Noora Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia

Valokuvataidetta päivässä

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Bogdanova Olga Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Chen Xiaofei Stadin AO Helsingin kaupunki
Haapala Pekka Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hamal Janhabi Stadin AO Helsingin kaupunki
Hartikainen Mira Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hursti Susanna Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Islander Piia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Issakainen Pirita Stadin AO Helsingin kaupunki
John Johannes Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Jokiranta Anastasia Stadin AO Helsingin kaupunki
Kauppinen Jonna Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Kim Eun Jung Stadin AO Helsingin kaupunki
Koistinen Taina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kokkoniemi Milla-Maria Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Komu Aino Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Korhonen Jouni Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Korpela Titta Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kosonen Paola Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kostina Juliia Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kuusela Ella Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lepistö Miritza Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lätti Aapo Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Merzlyakova Sofia Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Nappari Sonja Stadin AO Helsingin kaupunki
Ormaa Marcus Stadin AO Helsingin kaupunki
Pekkarinen Tatu Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pihlajisto Terhi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Piilo Petro Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Puputti Taru Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Raita Elli-Noora Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Repo Alexandra Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Ryhänen Simo Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Simonova Margarita Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Veikkolainen Miika Stadin AO Helsingin kaupunki

Mallin mukaan

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Asad Khatib Hassan Stadin AO Helsingin kaupunki
Björkman Petra Stadin AO Helsingin kaupunki
Ekbom Sonja Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Grigoreva Tatiana Stadin AO Helsingin kaupunki
Hakkarainen Raisa Stadin AO Helsingin kaupunki
Hamal Janhabi Stadin AO Helsingin kaupunki
Hiittenkallio Mira Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Iaskevich Elvira Stadin AO Helsingin kaupunki
Issakainen Pirita Stadin AO Helsingin kaupunki
Jääskeläinen Jonna Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Kilpinen Anne-Mari SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kirkanen Janika Luovi Itä - Suomi, Liperi Hengitysliitto ry
Koskell Päivi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Lackman Johanna Stadin AO Helsingin kaupunki
Mäkelä Virpi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mäkinen Pinja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Nikko Nadja SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Okeke Emmanuel Stadin AO Helsingin kaupunki
Omar Dalia Stadin AO Helsingin kaupunki
Packalen Lilli Stadin AO Helsingin kaupunki
Pennanen Jemina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pihlajisto Terhi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Pihlava Ronja Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Pyykkönen Jussi SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Pöllänen Anni Stadin AO Helsingin kaupunki
Rajasuo Anni Stadin AO Helsingin kaupunki
Saarinen Inka Stadin AO Helsingin kaupunki
Saario Juha Samiedu Itä-Savon koulutuskuntayhtymä
Sawiz Farkhunda Stadin AO Helsingin kaupunki
Sawiz Nilofar Stadin AO Helsingin kaupunki
Sinkkonen Jyri Stadin AO Helsingin kaupunki
Tolvanen Jonna Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Vaajasaari Kati SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Varpula Marjo SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Vinogradova Sofia VAMIA Vaasan kaupunki Vamia

Videotarina

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Domingos Madonna Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Hamal Janhabi Stadin AO Helsingin kaupunki
Heikonen Jemina Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Holanti Jeanette Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hänninen Oona Stadin AO Helsingin kaupunki
Iaskevich Elvira Stadin AO Helsingin kaupunki
Jokiranta Anastasia Stadin AO Helsingin kaupunki
Kim Eun Jung Stadin AO Helsingin kaupunki
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lokka Eila Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Muukkonen Veeti Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Piilo Petro Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Suutarinen Mervi Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä

Soolosoittimet

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Haikonen Taneli Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Hautakangas Maria Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Inevatov Alexander Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Nuulamo Joona Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Pelkonen Matleena Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rahmani Haroun Stadin AO Helsingin kaupunki

Soitinyhtyeet ja bändit

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Mikrotetut Kissat (R) Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Spagetti 9 (R) Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki

Bändisolistikisa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Helenius Patrik Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kannikoski Ruut Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Manochat Sunisa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Niemenoja Ruska Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Simola Leena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Ålberg Mico Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Karaoke

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Clarrice B. Clarin Jannah VAMIA Vaasan kaupunki Vamia
Helenius Patrik Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hiittenkallio Mira Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Isolammi Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Kotoaro Riina Luovi Itä - Suomi, Liperi Hengitysliitto ry
Koutonen Jenna Koulutuskeskus JEDU Jokilaaksojen koulutuskuntayhtymä
Lakanen Sini Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö
Laukkanen Viivi Stadin AO Helsingin kaupunki
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Mähönen Arisa Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Paasi Veikko Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Pelkonen Sanna-Maria Stadin AO Helsingin kaupunki
Pietikäinen Vipaporn Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Rajanen Tuukka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Rytkö Roosa Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Valverde Martinez Jojichin Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Vierto Jenna Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos

Lauluryhmät

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Jardile (R) Stadin AO Helsingin kaupunki
Kaarsillan Musakakkoset (R) Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Malena&leena (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Ruut & Patrik (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Rap-musiikki

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Adham Mohammed Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Duru Daniel VAMIA Vaasan kaupunki Vamia
Jääskelä Juho Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Lilja Tomi Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Pitkänen Toni Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Rajanen Tuukka Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Saukkola Oscar Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Säntti Jesse Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Vinkki Aki Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Valentin & Ålberg (R) Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda

Yksinlaulu

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Bakhtiari Mostafa Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Eriksson Marjo Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Hallikas Hilla Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Ikonen Henna Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Joutsenhovi Joahanna Stadin AO Helsingin kaupunki
Jämsen Meri Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kannikoski Ruut Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Kautto Vanessa Savon ammattiopisto Savon koulutuskuntayhtymä
Laakkonen Emilja Stadin AO Helsingin kaupunki
Makarova Ekaterina Ylä-Savon ammattiopisto Ylä-Savon koulutuskuntayhtymä
Manochat Sunisa Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Pulkkinen Eetu Stadin AO Helsingin kaupunki
Rahkola Erika Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Rahmani Haroun Stadin AO Helsingin kaupunki
Simola Leena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Smolander Suvi Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Tamasoki Abbaseh Makkieh Stadin AO Helsingin kaupunki

Laulaja-lauluntekijä

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Niang El Hadji Cheikh Sene Mbacke Stadin AO Helsingin kaupunki
Eriksson Marjo Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Isolammi Iina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Tyrvään käsi- ja taideteollisuus oppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Mokonen Filmon Stadin AO Helsingin kaupunki
Nissinen Kirsi Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Smolander Suvi Saimaan ammattiopisto Sampo Etelä-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Näytelmät

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Boman Tilda Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Vierto Jenna Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Aivomantelit (R) Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Draamaryhmä (R) Stadin AO Helsingin kaupunki

Lausunta

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Boman Tilda Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Oinonen Sofia Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pallaskivi Aava Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Aila Ja Emelie (R) Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)

Talent

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Jalava Marika SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Karlsson Joni Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki

Shakki

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Abdulrahim Sarmad Business College Helsinki Business College Helsinki
Akbari Fereshta Business College Helsinki Business College Helsinki
Al-Dulaimi Arshed Stadin AO Helsingin kaupunki
Dzhanibekov Malik Business College Helsinki Business College Helsinki
Heikkinen Anitra Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Islam Nur Business College Helsinki Business College Helsinki
Jokiranta Peetu Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Kamelina Agata Business College Helsinki Business College Helsinki
Kontkanen Kasper Business College Helsinki Business College Helsinki
Kovbasenko Maxim Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Mäenpää Antti Business College Helsinki Business College Helsinki
Oppusunggu Harry Stadin AO Helsingin kaupunki
Orava Jesse Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Palmu Semi Business College Helsinki Business College Helsinki
Shchennikov Oleg Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Suominen Jonatan Business College Helsinki Business College Helsinki
Tabai Himan Business College Helsinki Business College Helsinki

Ryhmätanssit

Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Alisa Ja Ida (R) Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Business College Helsinki Will Rock You (R) Business College Helsinki Business College Helsinki
Lpt31 (R) Varalan Urheiluopisto Varalan Säätiö
Maija Ja Emilia (R) Ammattiopisto Live Invalidisäätiö
Riveria3 (R) Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä

Yksintanssi

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Niang El Hadji Cheikh Sene Mbacke Stadin AO Helsingin kaupunki
Datta Priyanka Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Fagerlund Mira Kouvolan seudun ammattiopisto Kouvolan kaupunki
Jalas Ingrid Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Klinecz Mira Omnia Espoon seudun koulutuskuntayhtymä Omnia
Pulliainen Nonsi Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Puustio Amanda Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Sandberg Nelli Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova
Vikstedt Ronja Kisakallion Urheiluopisto Kisakalliosäätiö

Runo tunnissa

Nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Hartikainen Mira Keuda Keski-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä Keuda
Hotakainen Paula Keski-Pohjanmaan ammattiopisto KPEDU Keski-Pohjanmaan koulutusyhtymä
Hyttinen Sipsu Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Kalkas Salla Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Korhonen Riitta Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Lahtinen Heidi Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Laukkanen Viivi Stadin AO Helsingin kaupunki
Lehtonen Antti Luksia Luksia, Länsi-Uudenmaan koulutuskuntayhtymä
Lindlöf-Mulli Malena Careeria EdupoliPointCollege Oy (Careeria)
Mikkonen Markku Stadin AO Helsingin kaupunki
Myllymäki Anniina SASKY Koulutuskuntayhtymä, Ikaalisten käsi- ja taideteollisuusoppilaitos SASKY koulutuskuntayhtymä
Nurminen Birgitta Tampereen seudun ammattiopisto, TREDU Tampereen kaupunki
Saarinen Inka Stadin AO Helsingin kaupunki
Sigunova Ekaterina Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Sulaiman Norchin Etelä-Savon ammattiopisto, Pieksämäki Etelä-Savon Koulutus Oy
Säntti Jesse Koulutuskeskus Salpaus Koulutuskeskus Salpaus-kuntayhtymä
Valjakka Auli Stadin AO Helsingin kaupunki
Vierto Jenna Kainuun ammattiopisto Kajaanin kaupungin koulutusliikelaitos
Vinogradova Sofia VAMIA Vaasan kaupunki Vamia

Eukonkanto

Sarjassa ei ole yhtään ilmoittautumista.

TikTok-tanssi

Nimi/Ryhmän nimi Oppilaitos Koulutuksenjärjestäjä
Bogdanova Olga Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Kostina Juliia Riveria Riveria Pohjois-Karjalan koulutuskuntayhtymä
Raita Elli-Noora Länsirannikon Koulutus Oy WinNova Länsirannikon Koulutus Oy Winnova


 
     
Copyright © 2011 Suomen ammatillisen koulutuksen kulttuuri- ja urheiluliitto, SAKU ry | yllapito[ät]sakury.net